Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilván túlreagálom de ti...

Nyilván túlreagálom de ti hogy álltatok a terhesség alatti hízáshoz?

Figyelt kérdés

Szóval, 2 éve 35 kgt fogytam, 56 kg lett a súlyom amit tartottam is, most szeptemberben terhes lettem, jelenleg 27 hetes vagyok.

A védőnő és az itthoni mérleg nagyjából egyet mutat 1-1,5 kg különbséggel ami normális ugye, mérlegfüggő. ( múlthét hétfőn mért a védőnő)

DE. Terhesgondozáson a mérleg 2 nappal később 8 kilóval mutat többet és így 69 kilónak mutat a mérleg. Emlékszem anno hogy néztem ki 70 kilósan és szörnyű volt, tudom hogy lelki eredetű ez a probléma de amióta lemértek nem hagy nyugodni, hiába kértem hogy mérjenek újra (nyilván nekik nem fontos, megértem nem is fixíroztam, csupán érdekes 2 nap alatt 8 kgt hízni...) , de engem nagyon nagyon zavar...


2016. febr. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a ruhád volt. Ha két nap alatt tényleg ennyi súlygyarapodásod lenne, akkor már életveszélyes állapotban feküdnél a kórházban.
2016. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg irreális a 8 kg, kb kizárt.

Egyébként amikor pár hét alatt híztam pár kilót az mindig szíven ütött. Nekünk nincs itthon mérleg és egyszer 2 védőnői látogatás között feljött 4 kg, tényleg nem esett jól. De valószínűleg nem lett jól mérve az sem mert a következő 4 hét alatt meg egy kiló sem jött fel.

2016. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Ez egy 3. mérleg volt. Ha nem, akkor lehet átkalibrálták a védőnőét. Otthon is többet mutat.

Engem is szíven ütöttek a kilók. Szerintem jobban a lelkemre vettem, mint kellett volna. Próbáltam egészségesen táplálkozni. Többet nem tehettem. A végén a víz miatt mutatott többet a mérleg.

2016. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem semelyik másik mérleg nem mutatott eddig többet mint amit itthon és a védőnőnél mértem. Igen ez egy harmadik mérleg.
2016. febr. 16. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:

rossz a 3. mérleg, hacsak nem vizesedsz nagyon durván, de annak lenne jele azért más is...


én 158/56-tal indultam, aztán a 24. hétre kb. 10 kilót híztam, hatalmas ijedtség, leszoktam a gyümölcsökről és a magok evéséről (csokit, ilyesmiket sosem ettem), és azóta is 10 kiló maradt a 10 kiló, pedig a baba megnőtt rendesen.:)


36hkm

2016. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, hisz túl vagy egy jó kis fogyókúrán, s nem kevés kilótól szabadultál meg.

Biztos hogy híztál 8 kg-t, ez 2 nap alatt lehetetlen, akkor már benn lennél a kórházban, főleg úgy hogy iszonyat mennyiségű kaja kell hozzá, nah meg 2 nap alatt, ááááh, főleg úgy hogy már tuti van hasad, s az már fel fele nyomja a gyomrodat, nem is férne el benne ennyi kaja.

Szólj a védőnőnek, hogy nézzék már át, mert beláthatná hogy ez kizárt.

2016. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? hogy alakult terhességi hizásod?
2022. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!