Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a fáradtság?

Normális ez a fáradtság?

Figyelt kérdés

6+4 napos vagyok.

Az egy dolog,hogy alig birok enni,nincs étvágyam.

De egész nap aludnék,konkrétán fizikai fájdalmat okoz a mosdóba is elmenni..

Más is volt így?

Komolyan a túlélésre játszom már.


2021. nov. 18. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Normális
2021. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Normális igen.

Az harmadik trimeszter sem volt jobb nálam csak a hányinger maradt el.

2021. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Minden terhesség más és más. hormonok miatt,az első trimeszterbe,alig tudsz enni és minden nélkül képes vagy 1 helyben is elaludni. tudsz aludni 12-14-10 orákat,álmost és fáradt vagy normális.majd elmulik
2021. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Annyira ijeszto :(

2021. nov. 18. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első tünetem. A kollégáimnak is feltűnt, hogy mindig is az a szaladgálós típus voltam, aztán már a munkahelyemen is alig tudtam ébren maradni :) miután napokig ez ment teszteltem és pozitív lett. A 18. hétre múlt el, de remélem neked hamarabb fog. Kitartást és boldog babavárást!
2021. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elején farkaséhségem volt, és nem voltam egyáltalán fáradt. Most a 2. trimeszterben, amiről mindenki azt mondja, energikusabb leszel: most kezdődött a fáradtság és egyszerű dolgokban is kifáradás. Mindenkinél más, mi mikor és hogyan üt be, szóval igen, normális :)
2021. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Borzalmas érzés. Nekem is könyörögni kellett magamnak, hogy menjek el zuhanyozni.
2021. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
14 hétig ugyanez, ha szabadnapos voltam, minden túlzás nélkül egész nap aludtam, csak a mosdóba jártam ki, de azt is csak ha már nagyon kellett, mert mintha 400 kg-s lettem volna, úgy éreztem magam.
2021. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Normális, az első trimeszterben arra játszottam, hogy melóban valahogy éljem túl a 8 órát, a nap hátralévő részében meg kb aludtam végig. De az első 3 hónap után szerencsére mintha elvágták volna, mindkét terhességemnél.
2021. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Normális, én is átaludtam az első trimesztert :) a második jobb lesz, nyugi
2021. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!