Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom hogy valóban...

Honnan tudom hogy valóban terhes vagyok és nem vagyok álterhes? Ugyanis mindkettő tünetei azonosak... Kétszer teszteltem és erős pozitív lett és a vérzésem se jött meg Eleinte amikor meglattam a pozitív tesztet nem hittem a szememnek

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudhatod, hogy valóban terhes vagy,hogy pozitív lett két teszted is. Hcg hormon nem termelődik csak úgy a semmiért. :)
2021. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen beteg vagy!2 napja ezen pörögsz! Te egy orvosnak se fogsz hinni!
2021. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már pár napja is elmondták, hogy az álterhesség meg a terhesség között az a különbség, hogy van-e benned baba.

Neked van egy csomó pozitív teszted, kimaradt menstruációd meg némi gondod fejben. Menj el orvoshoz, majd ultrahangon megmutatják, miért nem vagy álterhes.

2021. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Nincs párkapcsolatod, ver a férjed, nem akarsz gyereket, védekezés mellett estél teherbe? Pozitív teszttel nem lehetsz álterhes, mutasd a képet!
2021. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha a kérdező fogyagékkal élő? 🤔
2021. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem írt privát üzit is, kettőt, de a másodikra már nem tudtam válaszolni,mert törölve vagy tiltva lett a fiókja.

Furi kicsit...

2021. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ A jó ég áldjon meg ésszel..
2021. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kamukérdés.
2021. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!