Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik! Mitől...

Tapasztalt kismamik! Mitől érzem, hogy egész nap szúrkála szeméremcsontomba, hasamba, derekamba? Lehet most indul meg a baba a növésben igazán?

Figyelt kérdés

Eddig is éreztem ilyet úgy a 8 héttől a 12.-ig.Most megint kezdi.Remélem nincs baj.Csütörtökön voltam dokinál akkor minden rendben volt és érzem őt most is mocorogni.

18+3hetes


2010. szept. 4. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nyulnak a méhtartó szalagok, és velük együtt minden más rendeződik át! Ne aggódj, ez teljesen normális! Én is éreztem a 8. héttől 12.-ig, aztán szintén a 18.hétben, és a 21.-ben is, azóta azt hiszem már nem annyira! Mostanság a gerincem fáj, és a bordáim, meg a derekam 1 pontban! Boldog babavárást! 30+3 hetes km
2010. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a tested kezd felkészülni a szülésre.tágul a medencéd stb:) örülj neki.én a 25. héttől érzem.

38 heteske

2010. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak nyúlnak a méhtartó szalagok. Nem kell aggódnod.

Nekem a 19. héten fájt nagyon, annyira, hogy a lábam alig tudtam annyira megemelni, hogy a cipőmbe belebújjak. :)

Idővel elmúlik, vagy enyhül.

2010. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!