Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Mit tegyek?

Terhes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete kereken hogy nőgyógyásznál jártam. Aki PCOS-t állapított meg.

3 hete a melleim nagyon fájnak/érzékenyek

Ma reggel csináltam egy tesztet 2 erős csík fogadott.

A mellfájdalmon kívűl nincs más tünetem, ma este volt kis hasi görcs.

Menstruációm agusztusba kimaradt szeptemberbe volt 2 napot

Oktoberbe megintcsak kimaradt

Ez tuti terhesség? menyjek vissza az orvoshoz vagy még rá várjak vele? Esetleg valamit kezdjek el szedni? Vitamin stb ?!



2021. nov. 2. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet csak kémiai terhesség, de inkább járj utána.
2021. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján kora terhes lehetsz, ha 3 hete nem vette észre. A helyedben 1-2 hetet még várnék, de kérj időpontot.
2021. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
kérj időpontot tesztelj.ki kell derülni,hogy igazi terhesség,vagy csak kémiai terhesség
2021. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vagy nem latta mert meg korai volt akkor ?!

Vagy cisztanak nezte ot is ? Haha

2021. nov. 2. 14:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nézte cisztanak, hiszen a tüszők(vagy cisztàk) a petefeszkedben vannak a baba a méhedben.


Valószínűleg még vagy korai a terhesség (that vizsgálat utáni egy hétben volt ovulaciód) vagy már akkor is terhes voltál csak kb 5. Terhességi hétig az orvos se lát még semmit és akkor még nem lehetett annyi idős a terhességed.


Ha erős a két csík akkor az biztosan babátok jelez, hívd fel és kérj tanácsot mikor menj vizsgálatra újra, mert pozitív lett a teszted

2021. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]



Ez reggeli de csinálok még holnap is

2021. nov. 2. 14:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép határozott, nem kell keresni, egyértelmű.
2021. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
3 hete nem vette észre a doki de augusztus óta 2 napig volt meg? Kizart hogy így ennyire koraterhes legyél hogy nem látnak semmit. Pcos nem okoz pozi tesztet?
2021. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8as... A menstruációt két héttel egy ovulació előzi meg... Tehát simán lehet rendszertelen ciklussal kb két hete egy ovulaciója a kérdezőnek.


A tüsző nagyon max halvány tesztet csinálhat, de nekem is pcom van és még egyszer sem produkáltam pozitív tesztet úgy hogy nem voltam terhes. Ha negatív volt hómező volt teljesen

2021. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
9es köszönöm tudom, én is terhes vagyok 😁 de nekem ez fura így akkor is de a teszt egyértelműen pozitív
2021. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!