Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni, ha az...

Hogy lehet túlélni, ha az egész terhesség alatt feküdni kell?

Figyelt kérdés

Nagyon aktív vagyok, számomra elképzelhetetlen hogy egy teljesen napot ágyban feküdjek, nemhogy hónapokat. Engem a sorozatok, könyvek nem kötnek le hosszútávon, ráadásul a munkám is olyan, hogy nem tudom laptopon elintézni.

Pedig sajnos valószínűleg veszélyeztetett terhesnek fognak nyilvánítani, én meg már előre félek. Ti hogy bírtátok ki?


2021. nov. 20. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Túl lehet, én nemcsak feküdtem, hanem végig hánytam is, azt nem tudom hogyan bírtam ki, de megszületett és itt vagyok, tesó nem lesz.
2021. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
5 hónapot feküdtem anno, terhességem idején. Ráadásul mind az 5-öt kórházban. Karácsonykor az egész nőgyógyászati osztályon én voltam egyedül. Nem volt egy leányálom, de megérte.
2021. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Magasvérnyomás miatt a 2.hónaptól feküdtem

En pánikrohamokkal küzdöttem a 7.hónaptól aztán már szülés előtt kezdődött a depresszió es most kezdek kijonni belőle....

Most 3 hónapos a fiam

Találj valami elfoglaltságot mert ugy jársz mint én....

2021. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
attól, hogy valaki veszélyeztetett, még messze nem biztos, hogy feküdnie kell. Sőt, amivel feküdni kell, azok szinte kizárólag előre nem látható problémák
2021. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Miert gondolod h feküdni kell majd? Azért mert valaki veszelyeztetettnek van nyilvánítva még nem biztos hogy végig feküdnie kell
2021. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
Ezer meg egy tudományos cikk bizonyítja, hogy gyakirlatilag nem létezik olyan terhességi szövődmény, amin segít az ágynyugalom, ellenben a trombóziskockázatot jelentősen növeli. El nem mennék olyan orvoshoz, aki még ezt az el.ott nézetet vallja, hogy a terhesnek bármilyen problémával az ágyban van a helye.
2021. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%
Igen, miből gondolod, hogy feküdnöd kell majd? Én is veszélyeztetett vagyok, de csak akkor fekszek, amikor jólesik. Néha vérezgettem, mondták a minél több pihenést, fekvést, de nem osztott nem szorzott. Még hamarabb elmúlt, amikor csesztem rá, és inkább tornáztam. Ha tényleg olyan komoly probléma van, és tudják is, hogy mit tudnak tenni, nem csak találgatnak, akkor meg befektetnek a kórházba. Na az valóban gáz. Biztos én is le leszek pontozva, de nagyjából megegyeznek az információim a témáról a #6 által említettekkel. Nem esküdnék meg rá, hogy biztos semmin nem segíthet a szigorú ágynyugalom terhességnél, de az esetek zömében valószínűleg tényleg semmit nem ér. Úgyhogy még kár ezen agyalnod. (Én is képletesen belepusztulnék, ha feküdnöm kéne egész nap, hónapokon át.)
2021. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Kinyilt belső mehszajjal pedig most is fektetnek,nem nyomja a sulyt a baba,elvileg logikus. Külföldön mar nem fektetnek valoban,mehszaj sapkat tesznek fel es utrogestan huvelykup.
2021. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én nyitott méhszájjal feküdtem.
2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem miért kellett lepontozni. Kicsit szét kellene nézni szakirodalomban, és akkor mindenki láthatná, hogy a terhesség alatti egész napos ágyban fekvés többet árt, mint használ.
2021. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!