Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt úgy, hogy kicsípte...

Más is járt úgy, hogy kicsípte a bővebb hüvelyi folyás? Ki mit használt rá?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. 1-2 hete már bővebb a hüvelyi folyásom (nem büdös, nem színes, alapjáraton nem viszketek tőle, ez csak a szokásos terhességi folyás, az előzővel is volt kb ilyen időtájt), viszont néha eléggé kicsípi a bőrömet körülötte. Betétet használok, ami felfogja, tehát nem ázik át a bugyim, de így is néha pisilés után érzem, hogy viszket tőle a bőröm. Kínomban most a nagyobb gyerek Sudocremjével kentem be magam, de nem tudom, mi erre a megoldás. Csütörtökön megyek vissza a nőgyógyászhoz, nála rákérdezek majd, de addig is jó lenne valami "tűzoltásnak".

Nem mindig van ez, néha érzem csak, de kegyetlenül tud a bőröm viszketni, égni tőle. 😶

Nemibetegség kizárva. Rendszeresen tisztálkodom.

Érdemes hüvelyi probiotikumot alkalmazni esetleg? Vagy Lactofeelt, hogy javuljon a pH? Kinek mi vált be?


Köszönöm szépen!



2021. nov. 22. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez mégiscsak fertőzés lesz. Orvos látta?
2021. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csütörtökön megyek. Más panaszom nincs, most el is múlt a krémtől az irritáció. Nem mindig jön elő.

A hüvelyem nem viszket, csak a bőröm körülötte. Egyértelműen kicsípős viszketés, de mindenképp jelzem majd az orvosnak.

2021. nov. 22. 16:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Maga a folyás jellege nem más, mint eddig volt. Nekem alapból több a folyásom, mindig is kellett betétet használnom. De semmi eltérés nincs, szimplán csak több (ami a terhesség alatt amúgy is normális lehet), picit vizesebb állagú, de átlátszó, nem büdös, sem darabos. A naggyal is ez volt így a 2. trimeszterben, és minden ok volt.
2021. nov. 22. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az semmiképpen sem normális, ha kicsípi a bőröd. Szerintem ott valami gond van. Nekem is rengeteg a folyásom, elsővel is volt és most a másodikkal is van. Ilyen panaszom sosem volt. Majd a dokid tud biztosat mondani.
2021. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp rákérdezek. Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 22. 20:36
 6/10 anonim válasza:
Milyen tb-t használsz? lehet hogy illatos és amiatt van.
2021. nov. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Moshatót használok már egy jó ideje, ugyanazokkal a mosószerekkel/öblítővel, eddig nem volt gond vele.
2021. nov. 23. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi vol végül?
2022. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy új fajta wc papírt használtunk, olyat, amit előtte nem vettünk, és valamilyen illatos cucc volt. Az irritált. A folyás simán a hormonok miatt volt, a viszketést a wc papír okozta. Váltottam simára, rögtön elmúlt.
2022. máj. 27. 23:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2022. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!