Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mamik! Ti kívántatok a várandó...

Mamik! Ti kívántatok a várandósság alatt extrém fura dolgokat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy terhesen felborulnak ezek az étkezések némelyik kismamánál még a szaglás is! Meghalnék, hogy egyek egy kis Dove szappant a fehérből 😬 szerintetek? Annyira kívánom.. már mondtam a védő nőnek, annyit mondott, hogy ő eddig arról hallott, hogy domestost szagolgatnak a kismamák vagy némelyik mosószert kíván! Nálatok volt ilyen fura kívánóság? És ha volt ellent bírtatok állni? (34 hetes kismama)

2021. nov. 23. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem kívánósság, ez már pica...
2021. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bővebben? 😬
2021. nov. 23. 20:57
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha ennék a szappanból káros lenne a babára?
2021. nov. 23. 20:58
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben? Tessék:

A pica olyan termékek iránti sóvárgást jelent, melyek nem emberi fogyasztásra valók.

Ha meg még bővebben érdekel, akkor guglizd ki szépen magadnak 😉

2021. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Én márpedig hallottam olyanról, hogy valaki terhesen krétát kívánt. Azt hiszem, valamilyen vitamin hiányt jelzett.

Igaz én nem kívántam szó szerint semmit a terhességem alatt de nyílván nem harapnék bele egy szappanba, egészségügyi okokból. Nem étkezési célra gyártották, ki tudja mit tenne a gyomroddal.

Esetleg ha olyan komolynak érzed a problémát, facebookon can egy Édesanyák nevű csoport ahol szakértők segítenek bármilyen jellegű problémán, biztos van olyan orvos vagy hasonló kaliberű szakértő aki hallott már ilyenről. Természetesen anonim módon is lehet kérdezni ha kicsit kellemetlennek érzed a helyzetet.

2021. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🥰
2021. nov. 23. 21:45
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi ilyesmi nem volt.
2021. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Bár még csak anyuka vagyok, nem mama - egyik terhességem alatt sem volt semmi ilyesmi
2021. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Csak a férjemet kívántam mindegyik gyerekkel, de őt nagyon. 🤣
2021. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Fahéjas csillagot. Baxus, az utolsó hetekben napi egy doboz lement simán. 😶
2021. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!