Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion/terhes vitamin...

Femibion/terhes vitamin szedése terhesség végéig?

Figyelt kérdés

Ki meddig szedte a femibiont/terhesvitamint?

Olvastam,hogy nem ajanlatos vegig szedni.De szerintem nem ettol fuggenek az orias bebik.


2021. nov. 24. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végig szedtem, 3180 grammal született a baba. Tesómé 3270-nel.
2021. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ezt, de én nem is emiatt, hanem azért álltam le a Gravida Optimáról 24 hetesen, mert valamiért rettenetes hányingert okozott. Az első trimeszter óta nem émelyegtem olyan sokat mint miután bevettem ezt a vitamint. Megkérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy mivel már nincsenek rosszullétek, tudok fogyasztani mindent, ezért a baba is megkap mindent, ami neki kell, úgyhogy az áldásával abbahagytam.

Hogy mennyi igaz abból, hogy felfújja nagyra a bébiket, azt nem tudom.

2021. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én végig szedtem Femibiont (0-tól kezdve a 3-ig, mert még szülés után a szoptatáshoz is szedtem egy ideig), 3500 g babám született. És én ráadásul terhességi cukorbeteg is voltam, ami szintén legendásan fel tudja fújni gigantikusra a babákat.

Anyám semmilyen vitamint nem szedett, tesóm 4850 grammal született. Mondjuk őt nem tesztelték akkoriban terhességi cukorra, de a mellékelt ábra szerint nem hiszem, hogy a terhesvitaminoktól lenne nagy babája az embernek. A vitaminok nagy részét én amúgy is magam miatt szedtem, mert a baba elveszi tőlem, amire szüksége van, akár az én káromon is, szóval én a magam egészsége kedvéért szedtem ilyen sokáig minden vitamint, amit csak értem :D

2021. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben genetika is, ha nem szeretnéd tovább szedni akkor ne szed, esetleg a vérvétel után látni milyen vitaminokra/ásványi anyagokra van szükséged. A baba mindent kinyer a szervezetedből.
2021. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás végéig szedtem, 3 és 3,5 kg közt születtek a gyerekek.
2021. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnő 37 hetesen abba hagyhatom, mert pont úgy fogyott el, és a magneziumot is hagyjam. 3800grammal született a lányom :)
2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem még szoptatás alatt is,3500g lett a gyerek.Nem a vitamintól lesznek nagyok a babák.
2021. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magnéziuom szedést 36.hetes abba kell hagyni már,várandos vitamintol oriás baba lesz ez hülyeség
2021. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!