Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesek. Van már pocitok?...

14 hetesek. Van már pocitok? S ha igen honnan gömbölyödik?

Figyelt kérdés
és ha lefeküsztök, finoman ki tudjátok tapintani a méhetek? milyen érzés és milyen helyen?Meg tudjátok fogni a hasatokon a húst, mint mikor plusz kg vannak, vagy az már rossz érzés?
2010. szept. 5. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, nem vagyok már 14 hetes, de azért leírom a tapasztalatom hátha segít!

Nem volt kifejezett pocak, estére a puffadás volt látványos, de reggel mikor elmúlt a puff látszott egy pici gömbölyödés az alhasamnál. Elég lent volt.

2010. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, az elég lent mit jelent? és ki tudtad tapintani a méhed?
2010. szept. 5. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most 16 hetes vagyok, és már szépen gömbölyödik a pocakom. A 13. hét körül múlt el a puffadásom, a 14. héten mondták először ismerősök, hogy alakul a pocakom. :) Én nem tudom kitapintani a méhemet. Legutóbb a 13. héten mutatta meg a dokim, akkor a bugyim vonalánál volt a méhem teteje. Most már érzem a buborék-szerű mozgását a babámnak, kb. 5 centivel a köldököm alatt. Van, amikor lejjebb.) Szóval szerintem valahol ott tarthat most a méhem a növekedésben.
2010. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ki tudtam tapintani már akkor. Hát olyan csípőcsont vonal, illetve picivel alatta!

Te érzed már?



Első válaszoló

2010. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én olyan nagy gondban vagyok. fogamzásgátlót szedek, s ezelőtt pár hónappal, kb három s fél, nem tudom miért de olyan volt a bőröm mint mikor anno peteéréskor. azóta rendszeresen megjött, de annyira aggódom, tesztet félek nagyon végezni, pedig muszáj lesz, ha nem akarok megbolondulni. na azóta figyelem magam, nincs semmi terhes előjel, nem feszül a mellem, nincs hányinger, s ilyenek, csak most mintha a hasamra felkerült volna pár plusz kg, s nem tudom milyen az amikor terhesen nőni kezd a has, h puha v feszes?honnan kezd nőni, mert nekem a köldököm körül van kis párna, vagyis azon a részen meg tudom fogni mint a kis hájacskát, próbálom kitapogatni, h a méhem valahol van-e, de nem tudom mit kellene érezzek:-? megköszönnék minden segítséget
2010. szept. 5. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem akarok durva lenni, tényleg nem azért... De egy teszttel egyértelművé tehetnéd, és egy pillanat alatt vége lenne az aggódásodnak. Mert ha nincs baba, sóhaj, megy minden tovább. Ha van baba, sóhaj, legalább biztosan tudod. Ezeregy dolog miatt bizonytalankodunk életünkben. Van, amit két perc alatt biztosan meg lehet mondani. Akkor miért kínoznád magad azzal, hogy aggodalmaskodsz, figyeled a méhed, percről percre ezen rágódsz, stresszelsz, és teszed tönkre a nyugalmad? Azonnali tesztet javaslok... A biztos rosszat könnyebb elviselni, mint a bizonytalan jót! Sok sikert, és írd meg, mi lett! :)
2010. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MMMmmm........nyugi, gyógyszert szedsz, lennének valószínűleg tüneteid is, a mellem pl már 1,5-2x akkora, mint az elején, a szeméremcsont felett kezd dudorodni a terhes poci, nem köldöknél, az sokkal inkább egy kis felesleg, és a terhes hasat megszorongatni, megfogni sem tudod, nézz csak meg a neten 3-4 hónapos pocakfotókat...azért tesztelj, ha megnyugtat, de 100%, hogy nem vagy terhes.


egy 17 hetes (nézd, mennyire alulról indul...)

[link]

2010. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok, lemaradt, hogy épp ma 15 hetes, és már látszik, persze ha akarom, öltözködéssel takarható, meg ruhában talán nézhető még feleslegnek, de már gratulált egy csávó a buszmegállóban :D mondjuk akkor rendesen puffadtam is
2010. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!