36 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Hanyadik baba? Kisfiú vagy kislány? :)

Nekem 3. De esküszöm most vagyok a legturelmetlenebb. Alig várom hogy újra “babazhassak”

Nekem van egy 8 és egy 5,5 éves lányom. Most fiú érkezik. Dec.23-ra vagyok kiírva. Nagyon nagyon szeretnek 1-2 hét múlva megszulni. Bár a lányoknál is szerettem volna, mégis 40+5 re bújtak ki.. de most a karácsony miatt is jó lenne ha tényleg hamarabb jönne, és itthon lennénk már együtt karácsonykor :)



2021. nov. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen is lehet válaszolni? 😂
2021. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező,de lehet karácsonyi ajándékként kapod a babádat.
2021. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# lehet :D


2# vagy szülinapi.. 12.29.-én születtem 🎅😂

2021. nov. 25. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én most töltöm a 36. hetet, első baba és kislányt várunk :) elkezdődtek a jósló fájásaim, nagyon izgulok/izgatott vagyok, egyre többször vagyok éjszaka órákat ébren. Felkelek pisilni, aztán olyan éber leszek hogy képtelen vagyok visszaaludni. A derekam és a medencém fáj nagyon, hogyha egyik oldalamról a másikra fordulok az ágyban. Amúgy nappal általában aktív voltam eddig, de mostmár egyre gyakrabban vannak pihenős napjaim is, érzem hogy sokkal könnyebben elfáradok, mostmár nehezebb sétálni is/cipelni a pocakot. 🙃

Így hogy mostmár kvázi "mindennaposak" vagyunk, engem eléggé stresszel, tényleg nagyon izgulok már, főleg hogy első baba és nem tudom mire számítsak. 😁

2021. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármikor szülessen a babád kérdező, nagyon nagy ajándék és meglepetés lesz.Lehet a szülinapodkor szülsz,az is előfordul.
2021. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:) Második babával vagyok várandós és most töltjük a 36.hetet.

Én is örülnék ha 1-2 hét múlva megszületne😀 a tesója 2 éve a 37.héten született 48 cm 3200 gramm és tökéletes volt.

Bár szerintem most se húzom tovább.

Nálam is elkezdődtek a jósló fájások, éjszaka már nem bírok aludni. Felkelek aztán fent kakukkolok vagy 2 órát😀

Nappal sem vagyok már annyira aktív, járás közben érzem lent hogy hol a baba feje, 10 percenként pisilni járok vagy fél óránként..

szerintem az anyukák nagy resze meg erzi hogy kb mikor fog megszuletni a baba:)


Jo babavarast kivanok! ☺️

2021. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#


Olyan jó lenne, ha tényleg megérezné az ember hogy kb mikorra várható a baba. 😊 Nekem van egy olyan előérzetem hogy nemsokára beindul a szülés, a korábban leirt tünetek miatt + utóbbi napokban gyakran van alhasi görcsöm, keményedés és 2111 a méhszáj értékem. Csak annyi olyat olvasni, hogy azt hitték érkezik a baba aztán még bent volt 3-4 hétig.... de én is nagyon bízom benne hogy nem csal a megérzésem 😊 engem most szigorú fekvésre ítéltek, amilyen pörgős vagyok, hát be is golyóznék ha még 4 hétig feküdnöm kellene.🙈

4es voltam

2021. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 40. hetet, de még semmi. Néha talán érzem a derekam, meg egy ideje 2x kelek pisilni éjszaka, és nyugtalanabbul is alszom. Kacsajárás is megvan már 2-3 hete. Nem tudom mikorra lesz valami ebből a szülésből.
2021. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!