Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáradtság, gyengeség, szédülès...

Fáradtság, gyengeség, szédülès ellen mit tehetnék? 36hetes kismama

Figyelt kérdés
Tompának érzem magam,alig van erőm.
2019. ápr. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj, vagy vegyél egy langyos fürdőt ha nem vagy nyitva. Nekem is ez van sokszor pedig csak 29 hetes vagyok. Pihenek amennyit csak tudok, csak azt csinálom meg amit nagyon muszáj.
2019. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pihenes

Normalis etkezes sok folyadek

Vervetel es lelet h milyen vitamin vagy asvanyi so hianyzik...

2019. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a vasadat, nekem vas hiány miatt voltak ezek a tünetek
2019. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erősen vashiány-gyanús a dolog. Megvolt már az aktuális laborod? Én csináltam egyet a 30. héten is pont emiatt, fáradt voltam, tompa, aludtam volna egész nap, járni nem volt kedvem. Határértéken belül, de a minimumhoz nagyon közel volt a vasam. Hivatalosan nem kellett volna, de kértem vastablettát a dokimtól, és sokkal-sokkal jobban lettem napokon belül, rendesen érezhető volt a különbség. Most 38 hetes vagyok, pörgök még mindig, semmi fáradtság, semmi megviseltség, az előbb fejeztem be a húsvéti nagytakarítást. :)
2019. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüljél meg! Hahaha
2019. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Jövő héten megyek vérvételre.Kellemes húsvétot nektek😊
2019. ápr. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!