Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nálam idősebb pár kapcsolat...

Ha nálam idősebb pár kapcsolatom lenne, aki 40 éves, de még nincs 45 éves akkor mennyire lenne nehéz a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok, kiszemelt hölgy 42 éves. Hölgynek vannak gyerekei, nekem még nincsen 1 gyerekem sem. Nem tudom, hogy a hölgy életkorában terhesség,szülés,vizsgálatok hogyan zajlanának. Szülés után se tudom, hogy lenne a hölgynek türelme gyerek neveléshez,babához,terhességhez.

2021. nov. 25. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Badboy, azt, hogy volna-e hozzá kedve és türelme, azt csak a kiszemelt 42 éves hölgy tudná megmondani. Kicsit több és komplikáltabb vizsgálat várna rá, mivel sokkal nagyobb a genetikai betegségeket hordozó magzat esélye ilyen korban már.


De ha még csak kiszemelt a hölgy, akkor teljesen feleslege a családalapításról ábrándoznod. Az sem biztos, hogy kapcsolatot akar veled...

2021. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Badboy, tegnap még privátban ígérgetted, hogy többet nem írsz a gyerekvállalás kategóriába. Nem sokáig tartottad be az ígéreted. :( Azt hittem idősebb vagy, 50 év körüli egyedülálló pervinek saccoltalak. De, hogy még csak 27? Előtted áll az élet, talán össze kellene szedned magad. Kicsit többet olvass mondjuk, hogy a kommunikációd, szókincsed és a fogalmazásmódod javuljon. Akkor hátha nem itt a gyakorin kellene ábrándoznod egy 42 éves nőről és teherbe ejtéséről, hanem a való életben is sikerülne.
2021. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
42 évesen több gyerekkel, nem hiszem, hogy egy kölyökkel akar bárki újabb gyereket bevállalni
2021. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Kiöregedett már ő ebből
2021. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Bolond lenne ennyi idősen gyereket vállalni. 40n
2021. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fogod még ezt megkérdezni? Hány igenlő válasz után mersz randit kérni tőle, amire ő opcionálisan nemet mond, és búcsút mondhatsz a nem létező közös gyereketeknek?
2021. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#2 -es heheheh ezt már nekem is ígérte 😂😂😂🤦‍♀️
2021. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy matematikai feladvany?
2021. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem összejött volna úgy, ahogy azt tinédzserként elképzeltem (húszas éveimben 3-4 szülés), akkor 40 fölött csekély valószínűséggel ismételném. Mivel azonban sokáig nem találtam partnert, amikor meg igen, akkor a baba nem jött sok évig, végül én is 42 évesen szültem. Az átlagtól könnyebb terhességem volt, csak az ajánlott ultrahang- és laborvizsgálatokra mentem el, hüvelyi úton egészséges kisbabám született. Nagyon imádjuk és pedagógiai tanulmányaimhoz igazodva foglalkozunk vele (azaz tényleg foglalkozunk vele, plusz anyatejes is). Bár egykét nem szerettem volna, most már továbbiakat nem szívesen vállalnék. Igaz, a családunkban volt olyan a hatvanas években, hogy egy nőnek 41 és 44 évesen születtek a gyerekei.

Egy kolléganőm meg 3 gyerekkel elvált, majd egy évtizeddel később összejött egy pasival, aki szintén hozott egy gyereket a kapcsolatba, így volt nekik 4 és született egy 5. is, akinek nagyon jó dolga van, mert nagyon cuki család.

Viszont ha 42 évesen még csak "kiszemelt" lennék, úgy a gyerekvállalás kérdésköre még nem merülne fel talán évekig.

A kérdező írta máshol, hogy fogalmazási fogyatékosságának egészségügyi oka van. Van ilyen, hogy valaki jól ír, de élőszóban képtelen kifejezni magát vagy fordítva vagy hogy egyik se megy.

A kérdés ilyenkor inkább az, nincs-e valamilyen szellemi visszamaradottság is a háttérben, amiről a kérdező témáit tekintve nem vagyok meggyőződve.

2021. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Badboy nevű kérdező vagyok igen. Tudom sokak nem hiszik el, hogy tényleg van egészségügyi dolog. Csak az írásom és a fogalmazásom interneten és az iskolában sem volt jó. Nyelvtanból és sok tantárgyból kettes és hármas tanuló voltam általánosba és középiskolába is. Gyors gépelés és nem nézem, mit írok nem tudom,hogy fogalmazzam meg érthetőbben ez okoz gondot, problémát. Tanulási nehézségekkel küzdöttem mindig is, kiskori mütét miatt a fogalmazásom és kommunikációm félre érthető. Sok olvasok papír alapú könyveket, általánosba jártam fejlesztőkre.
2021. nov. 26. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!