Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.trimeszterben hasfájás....

3.trimeszterben hasfájás. Mikor kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
28+6 hetes terhes vagyok. Elég sokszor fájdogál a hasam az alhasam menstruációs görcsös fájdalom érzéssel.. Ezek nem ilyen jönnek mennek vagy rendszeres fájások.. Hanem konkrétan órákig tart mikor így jobban fáj… Majd elmúlik de amúgy inkább azt mondanám folyamatosan van egy alap feszülés fájdalom szerüség… Igazából nem vérzek nem barnázok nincsen kellemetlen hüvely válladék se. Ezek már a josló fájások? Vagy csak simán a méh növekedése miatt? Vagy mi? Normális ?

2021. nov. 25. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanezzel küzdök, de még csak 24 hetes leszek a hétvégén. Engem rommá vizsgáltak emiatt az elmúlt hetekben, méhszáj teljesen zárt, rövidülés nincs. Nem tudnak rá az én esetemben mit mondani. Kórházban is voltam megfigyelésen. De minden eset más. Nézesd meg magad azért mielőbb.
2021. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!