Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fog-góc okozhat vetélést?

A fog-góc okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem. Ennyi erővel minden kis szar vetélést okozhatna, más meg csak "megfogja a kilincset" aztán terhes lesz és szül, és egészséges babát.
2021. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Gyulladás a szervezetben. Igen, okozhat.
2021. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A gyulladás rohadt veszélyes terhesen. Nem fogjuk tudni megmondandi, mekkora eséllyel okoz vetélést vagy mást, de muszaj azonnal kezelni.
2021. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"más meg csak "megfogja a kilincset" aztán terhes lesz és szül, és egészséges babát."

És? Akkora a szórás az emberek termékenységében és immunválaszaiban, hogy a kommentednek semmi értelme. Légyszi ne beszélj hülyeségeket, BÁRMILYEN gyulladás veszélyes terhesen.

Ez kb akkora konyhai logika, mint a "nénikém is cigizett terhesen oszt két egészséges gyereke lett, nek okoz az semmit".

2021. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 26. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

4# pedig így van.

Kérdező, számolgathatod te a gyulladásaidat, ha nem vagy termékeny, meddő vagy, akkor azt kell kezelni, a gyulladások itt bagatell részletkérdések.

Aki meg termékeny egyből terhes lesz, hidd el, tudom miről beszélek, rokonok között is volt akik azonnal terhesek lettek, nagymama, lánya, unokája, sorba mindenki. A másik családi ág meg szenved a sorozatos vetélésektől, mire nehezen összejött neki 2 gyerek, ők már felnőttek, mind a kettő meddő. Örökletes tényezők ezek.

Persze nem tesz jót egy gyulladás semmiképpen, de hogy ez legyen a fő oka vetélésnek? Kizárt.

2021. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

6!


A szervezetben a gyulladás nem csak egy ponton lehet ám jelen.

A meddőség meg nem örökletes. Gondolkozz már egy picit, mekkora baromságot állítasz

2021. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

7#...és még a lelki okairól nem is beszéltem. Amikor valaki annyira görcsösen akar gyereket,...a másik meg csak úgy kihord ötöt hatot amikor nem is akarta.

Bonyolult dolgok ezek. Semmi köze nincs ehhez a gyulladáaoknak vagy csak elenyésző százalékban.

2021. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen,mert a gyulladás elég veszélyes. Nővérem attól vételt el 13 hetesen, hogy arcüreggyulladása lett. Egészséges volt a baba, szóval más okot nem találtak rá,csak a gyulladást.
2021. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Évek óta “felfázásos” betegségem volt. Állandóan lapult a táskámban antibiotikum, hogy ha előjön betudjam venni azonnal, mert egy idő után vért pisiltem. Az első alkalommal a kismedencémre, és a veséimre is ráhúzódott a gyulladás. Évekig szenvedtem vele, mire kiderült egy nőgyógyász váltásnál, hogy ez lehet a fogak miatt is. És tényleg, hiába jártam fogorvoshoz, két lyukas fogat benézett. Amikor megcsináltattam egy csapásra megszűnt minden ilyen problémám, addig pedig évekig szenvedtem, és csak a 3. terhességem alatt derült ez ki, és volt 3 vetélésem is. Azt sose fogom megtudni, hogy volt e köze hozzá, de egy gyulladás a testben sose jó. Rengeteg ismerősömnek a haja kezdett el hullani, ha be volt gyulladva egy foga.
2021. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!