Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 2 vagy több hetet...

Akinek 2 vagy több hetet kórházban kellett töltenie terhesség alatt, az hogy bírta?

Figyelt kérdés
Mivel foglaltátok el magatokat, hogy bírtátok lelkileg?
2021. nov. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 3 hetet bent kellett lennem de elvoltam. Olvastam,rejtvényt fejtettem,jatszottam
2021. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, chateltem, sorozatot néztem. Próbàltam lekötni magam.
2021. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 napot töltöttem bent, ebből egy hetet szülőszobán, a többit a koraszülött babákkal. Otthon is volt egy gyerek és főleg miatta bírtam nagyon nehezen, de azért is, mert a Covid miatt látogatási tilalom volt és be voltunk zárva, szó szerint az udvarra sem engedtek ki minket. Lelkileg ez nagyon megviselt, életem legrosszabb időszaka volt még úgy is, hogy a babák miatt boldognak kellett volna lennem.
2021. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapot voltam bent szülés előtt majd másfelet utána. Sokat olvastam, telefonoztam, sudokura nagyon rákattantam, rengeteget bandáztunk a többi bentfekvő kismamával. Annyiban szerencsém volt, hogy a covid előtt volt mindez, így minden nap jött látogatni a család a fiunkkal. A legnehezebb az ő hiánya volt, hogy 4,5 évesen hónapokra "eltűntem " az életéből, de hálát adok a sorsnak, hogy nem most a látogatási tilalom közepette kell végigcsinálnunk.

Amúgy nekem a szülés utáni időszak százszor nehezebb volt, de ez amiatt, hogy sajnos a kislányunk 2 naposan súlyos agykárosodást szenvedett, sokáig életveszélyes állapotban volt. Ahhoz az időszakhoz viszonyítva a kismamás lét nyári vakáció volt.

2021. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 hónapot töltöttem bent, nekem változóan telt. Hol jobb lábbal keltem, hol ballal. A rosszabb napokon szó szerint szenvedtem. Nem korona időszak volt, de pont influenza szezon, látogatási tilalom. Olyan érzésem volt, mintha halálos beteg lennék...

Szerencsére első gyerkőc volt, de így is nagyon megviselt, hogy nem láttam ismerős arcot. Sok tragédiát néztem végig és boldog pillanatot is, nagy volt a lelki hullám bennem.

Volt könyvem, olvastam, rejtvényt fejtettem, sorozatot néztem, tótágast álltam.

2021. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hetet voltam bent a szülészeten, hogy mindjárt "kikapják" terhességi cholestasis miatt. Nagyon rossz azért volt (a bezártság mellett, anno még mobilnet nélkül), mert amiatt viszkettem mindenhol, nem tudtam aludni, plusz ugye mindenki bejött, megszült, babázott, hazament... Hol vajúdás volt éjszaka, hol babasírás. Én meg csak ott ültem a nyikorgó ágyon, össze-vissza tájékoztattak (egyik hétvégén saját felelősségre hazaküldtek, hogy jöjjek be minden nap 2x meg vissza hétfőn...) Nagyon selejtesnek éreztem magam, hogy az én gyerekemnek, csak ilyen béna anya jutott. És olyan voltam, mint az elfelejtett tavalyi befőtt a hátsó kamrapolcon :D

(Sajnos császár után is visszakerültem még két hétre, de akkor már az intenzívre, amíg apa otthon babázott, na az rosszabb volt. De a gyerek ma már szép egészséges iskolás. És lett egy tesója is, akinél meg minden rendben ment.)

2021. nov. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!