Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után megváltozik a...

Szülés után megváltozik a csípő mérete? Vissza áll valaha az eredeti méretére vagy úgy marad?

Figyelt kérdés

Szülés után kisebb volt a súlyom mint a teherbe esés kezdetekor. Kezdtem vissza nyerni az önbizalmam már kezdett minden okés lenni a fejemben kialakított testképemről, erre a férjem egy szép borús nap megemlitette, hogy szélesedett a csípőm. Tudom nem rossz szándékkal mondta, de annyira lehúzta az önbizalmam valamiért. Pedig úgy néz rám,hogy megszültem a gyermekünket,mint még soha az előtt.

Helyre tud állni a csípő idővel vagy így marad?


2021. nov. 29. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem a csípőddel van a gond. Pszichológus segíthet abban, amit helyre kell tenni.
2021. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kissebb is lett az 1 szülés után mint lánykoromban
2021. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek szélesebb lesz, pl. kislányos alakú barátnőimen látom a változást, hogy terhesség után szélesebb lett a csípőjük, nőiesebbek lettek. Nagyon jól áll nekik. Nem lehet, hogy a férjed is erre gondolt?
2021. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszaállt, két évvel utána mikor elkezdtem rendesen mozogni. Heti közel 100km biciklizés.
2021. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek marad meg a terheség alatt lévő csipőszélesedés. neked is vékony csipőd lesz szülés után.
2021. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!