Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utáni "eredeti...

Terhesség utáni "eredeti hasállapot"? Mikorra leghamarabb?

Figyelt kérdés

Főleg a hozzám hasonló testalkatú nők tapasztalatai érdekelnének. (175cm/55kg)

Örülök a babának meg minden, az egészség az első, de azért ez is foglalkoztat.

Mikorra várható, hogy kb ugyanolyan lesz? Szétnyílt a hasizmotok? Nekem az edzőm azt mondja valószínűleg szétfog nyílni, de jó gyakorlatokkal szinte nem is látszik majd.

Van itt olyan, aki edzett a terhesség alatt? Meddig és az étkezésre hogyan figyelt?


Olyanok válasza is érdekel, akikkel nem hasonló a testalkatunk, hogy ők mikor voltak újra olyanok, mint a terhesség előtt.



2020. jan. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

És az edző miből állapította meg h szét fog nyilni? 🤷‍♀️😅


Szülés utánra vegyél hasra való fűzőt, pl a legal beauty fűző nagyon jó.


Nekem szülés után 6 hónappal már semmi se látszott, csak a csíkok ugye. Minden nap hordtam a fűzőt. Nem volt kockás ugyan de lapos lett.

KB szülés után egy évvel kezdtem edzeni, mert pici fiam mellett semmi időm nem maradt, se energiám. most már olyan mint terhesség előtt volt. 14 hónap telt el.

2020. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem mindenki el szokott küldeni a francba, ha ilyesmire válaszolok, de igaz, szülés után két héttel már alig látszott a hasam, négy héttel utána teljesen lapos volt. 170/58-al indultam és ennyivel is mentem szülni, mert végig hánytam a terhességet, 48 kg voltam császár után.
2020. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem fél év alatt sikerült visszanyernem az alakom.
2020. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtt 22 évig sportoltam, 54 kg voltam előtte. Kb. 2 hónappal szülés után már teljesen lapos volt a hasam. De én mindig is karcsú derekú, lapos hasú alkat voltam. A nővérem meg pont vékony lábú, kicsi fenekű, de neki sosem ment le teljesen a hasa. Egy ismerősöm szintén aktívan sportolt, 2 gyerek után is brutálisan jó alakja van, de a hasán azért látszanak a terhességek. A sógornőm meg még egy év után is úgy nézett ki, mintha még terhes lenne. Tehát nagyon változó, genetika, szerencse, odafigyelés kérdése is.
2020. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a kórházban befele horpadt


Nekem 8-9 hónapra lett ugyanolyan.. nem diétáztam.. stb mivel szoptatttam még

de következő hónapban már puffadtam, az hamarabb látszott, mint annak előtte

Újra kismama lettem..

2020. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél 18 kilót híztam, szülés után két hónappal ismét 58 kiló voltam. Szülés után 2-3 héttel lapos volt a hasam, de a bőr löttyedt. Kellett pár hónap mire feszes lett. Kb. 4.

Második babámat 2 hete szültem. +21 kilóval mentem. Egeszségesen táplálkozok, szoptatom. Még 6 kiló plusz van rajtam. A hasam lapos, nagyon is. A plusz a fenekemre meg a csípőmre került, igaz még mindig van rajtam víz is. Elsőnél 1 ujjnyira nyílt szét a hasizmom. Egy pilates edző nézte meg. Szóval én azt tapasztalom, hogy a kilók hamar lemennek, a has visszahúzódik, a bőrnek kell idő. De nálad biztosan nem lesz probléma, én nem sportoltam és azt ettem ami jól esett.

2020. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

159cm/42 kilóról indultam, 54 kilóval szültem...

Jógáztam terhesség előtt, alatt nem igen sportolam, csak kutyát sétáltattam erdős terepen, az kB napi egy órás Sétát jelent... 😆

46 kiló vagyok most, és szülés után 6 hétre már lapos hasam volt... 🙂

2020. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első után én a kórházból a terhesség előtti ruháimban mentem haza, és nem leggings+tunika kombóban. Feszülős farmer, blúz. A második gyerkőc után sokáig volt hasam, kb egy éves volt, mire lapos lett. 3-4. babák után kb fél év volt, mire ruhában ugyanúgy néztem ki, mint előttük. Ruha nélkül nem lesz már olyan, de nem is baj, büszke vagyok a csíkjaimra. ❤️
2020. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!