Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek sikerült...

Van olyan, akinek sikerült két oltás (kovid) után teherbe esnie, és minden rendben volt a terhességgel?

Figyelt kérdés
Azoknál, akik terhesség alatt kapták az oltásokat, náluk is minden rendben volt?

2021. nov. 30. 06:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én terhesség előtt kaptam mindkét oltást, még nem született meg a baba, de eddig minden rendben. :)
2021. nov. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mennyi idő telt el a második oltás és a teherbeesés között?

Megvártátok az ajánlott 2 hónapot?

2021. nov. 30. 06:12
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is kettőt kaptam, nekem nem is zavarta össze a mensimet (pfizer), a második után a következő hónapban lettem terhes, még nem született meg a baba, de eddig úgy tűnik mindenből annyi van neki, amennyinek kell:)
2021. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
A 2 hónap nincs ajánlva közel 1 éve csak lusták leszedni a nyilatkozatról. Nyugodtan lehet akár azonnal próbálkozni, nekünk az első oltás körül sikerült a baba, a másodikat kismamaként kaptam, semmi bajunk.
2021. nov. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Minden is erről szól már és már nincs két hónap várakozás sem ajánlva. A tesóm is oltás után esett teherbe 3 hónap után. Annyi tanulmány születik gyors tempóval erről. Én az endokrinológusomtól a nőgyógyászomig mindenki véleményét kikértem és egységesen támogatnak, hogy oltakozzak még terhesen is akár.
2021. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én az oltást követő 3. hónapban lettem terhes, majd el is kaptam 9 hetesen a covidot. Aggódtunk nagyon, de egyelőre minden rendben. Én a vírustól sokkal jobban félek, mint az oltástól.
2021. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Az oltás életet ment. Kérdező gyakori oldalon nagyon sok olyan kismama van, akik oltást kapnak és köszönik ők és babák is jól vannak. Kis részük akik beoltott, meg sajnos baba elvesztésel járt.
2021. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen esetről sem hallottam, hogy valaki elveszítette volna a babát az oltás miatt..
2021. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivártuk oltás után a két hónapot (Janssent kaptam). Javasolta a doki a szünetet anno, hát biztosra mentünk. Utána az első próbálkozással összejött és egyelőre minden rendben.

Előtte egy évig próbálkoztunk sikertelenül majdnem.

Volt itt egy-két napja egy hasonló kérdés, fel is vetettem, hogy lassan kezdem azt hinni, hogy nem is korona elleni oltást kaptunk, hanem valami termékenység fokozót, annyian jártak hozzánk hasonlóan.

2021. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Én csak olyat, hogy az oltás után nem sokkal. Ilyen esetből kettőt is, az ismeretségi körömben. (Az egyik ráadásul már bőven túl volt a 12. héten.) De nyilván ilyenkor pont annyira boncolgatják az okát, mint bármelyik másik vetélésnél. Meg ez értelemszerűen nem is lesz benne soha a hírekben. (Egyik országban sem, eszem ágában sincs csak Mo-ra vonatkoztatni ezt az állításomat.)

Ettől függetlenül rengetegen, sokkal többen vannak, akik beoltatták magukat, akár terhesen is, és hála istennek az égvilágon semmi bajuk, sem nekik, sem a babának.

2021. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!