Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta megtudtad hogy lányom...

Amióta megtudtad hogy lányom lesz, kevésbé szeretem őt terhesség alatt. Nincsenek rossz érzéseim, csak nem foglalkozok annyit vele,nem gondolok rá, nem beszélek hozzá úgy nincsenek érzelmi szálak. Ez baj? Meg fogja érezni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 07:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire nagyon kisfiút szerettél volna, vagy szerinted mi az oka annak, amiért úgy érzed, hogy nem szereted annyira?
2021. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen sajnos mindigis fiút szerettem volna
2021. dec. 1. 07:41
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el, a végén úgyis az a lényeg, hogy egészséges legyen :)


Próbáld meg úgy felfogni, hogy egy kislánnyal nagyon sok mindent lehet csinálni, amit egy kisfiúval nem feltétlen.


Még lehet fiad is, emiatt ne becsüld alá a lányod!

2021. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Én lányt szerettem volna és ha kiderült volna, hogy fiú biztosan lettek volna hasonló érzéseim, de ésszel tudja az ember, hogy teljesen mindegy a neme. Nem érez semmit ebből a baba, ő jól elvan, kifejleszti magát bent. Szerintem ha kijön, már nem akarsz lányt, legfeljebb majd testvérnek.
2021. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, fordítva írtam, de tényleg teljesen mindegy a neme.
2021. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj arra, hogy a baba neme a férfitől függ.
2021. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Amikor gyereket akartál vállalni, tudtad, hogy nem lesz csak azért fiú, mert azt szeretnéd. Az esély ugyanúgy megvolt a lányra is. Ha nem tudod elfogadni, hogy lehet lány is, akkor mi a fenéért vállalsz egyáltalán gyereket?!
2021. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Igen, meg fogja érezni. Úgyhogy próbáld minél hamarabb szoktatni magad a gondolathoz. Nem kívánságműsor.
2021. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7es: Amikor terhes lettem mindenki azt mondta nekem (5 ember is) hogy lány lesz pedig akkor még csak a 9.hétben voltam ők meg kijelentették,mintha tudnák és istenek lennének ami engem idegesített és arra gondoltam na majd meglátjátok..de elkönyveltem akkor hogy oké,lehet lány lesz, aztán még a mai napig csúcsos lent ülő a hasam,semmi rosszullétem nincs, az orvos azt mondta fiú lesz aztán azutáni ultrahangon meg kiderült lány. Bele éltem magam a fiúba.
2021. dec. 1. 08:13
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Vannak esetek amikor szülésnél derül ki, hogy rossz volt a nem meghatározás. Ne egy fiút vagy lányt szeress, hanem a gyerekedet akit még a szíved alatt hordasz.
2021. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!