Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota terhes lettem (5 honap)...

Miota terhes lettem (5 honap) nincs orgazmusom egyaltalan a parommal. Van ezzel igy mas is?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt a testünkben sok minden ideiglenesen megváltozik. Majd szülés után vissza fog állni á normál kerékvágásba minden.
2021. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol azt olvastam, hogy milyen jó lesz terhesen a szex, mindig kívánni fogom stb. Ehelyett teljesen meghalt a libidóm az egész terhesség alatt. Szülés után szerencsére szinte egyből visszajött.
2021. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem halt meg a libidóm, csak lecsökkent kb felére, de nekem sem volt olyan húdemilyen nagy orgazmikus élmény egyszer sem az együttlét. Pedig én is mindenütt azt olvastam meg hallottam, hogy így meg úgy megnő az étvágya az embernek és annyival sokkal intenzívebb lesz minden. Hát... Nem. Ne érezd rosszul magad, ez is normális. Nem veled van a baj.

Szülés után nekem is normalizálódott, ha nem is azonnal, de elég hamar. Szóval ne csüggedj, ez csak átmeneti.

2021. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Millió dologtól függ: hormonok, psziché..

Amikor a lányommmal voltam terhes a libidóm a felére csökkemt, amikor a fiammal akkor minden nap rámásztam a férjemre...🤣

Szóval ne aggódj, szülés után minden rendben lesz

2021. dec. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem is lecsökkenent a libidóm, és vissza is állt csak azóta a férjem csak harangozni tud
2021. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első hetekben volt ez gond. Párom ebből sejtette, hogy terhes vagyok, mert akármikor akárhol kapható voltam rá. Viszont ahogy eljött a 11.hét,azóta naponta masztizok, mert rohadtul sóvárgok az orgazmus után. A hormonok játéka. Ennyi.


30N

2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!