Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhető a magzat mozgása?

Mikor érezhető a magzat mozgása?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

most vagyok 15+6 km. Ti mikor éreztétek elsőre a baba mozgását?

Már nagyon várom, kicsit aggaszt hogy nem érzem.. :)

A pocakom sem olyan hű de kismamás még. Illetve a súlyomat figyelve én semmit sem híztam.



2021. dec. 4. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első baba? Én 19-20 hetesen éreztem ilyen buborékolás szerűséget :) utána szép lassan erősödött. Most a 2.babát nem tudom mikor fogom még nagyon az elején járok.


5+2 hkm

2021. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben a 20.hét táján érzik először. Vannak, akik sokkal korábban, attól függ hol tapad meg. Én 15 hetesen éreztem, mintha egy pici izom meg-megremegne. Utána nyilvánvaló volt, hogy jól éreztem, ő volt.

A pocakom meg... 30 hetesen lehetett legkorábban rámmondani, hogy nem dagadt vagyok, csak terhes :D

Ez is olyan dolog, hogy alkatfüggő.

2021. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
17hetesen mondtam először hogy na az biztosan a baba volt, utána pár napig megint semmit nem éreztem. Szépen lassan erősödtek a mozgások.
2021. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első baba igen:)
2021. dec. 4. 08:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek a súly miatt nem kéne aggódnom?
2021. dec. 4. 08:29
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én sem híztam az elején és a pocakom is csak a. 25.héten kezdett nőni. Mondjuk nekem a végén sem volt az az óriási terhes hasam. 29.héten voltam covid oltáson az orvos is meglepődött hogy ilyen idős a terhesség és az átlaghoz képest milyen pici a hasam. Baba pedig nem lett kicsi, 41. héten született, 3.5 kg, 52 cm.
2021. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Amúgy szoktam ilyen emésztéshez hasonló érzést érezni, de a köldököm alatt. Csak leginkább evés után. Ez pedig tuti nem a baba, mert hangot is hallok😃

2021. dec. 4. 08:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Én a 6-7.hónapban kezdtem hirtelen hízni, a végére +14kiló volt rajtam.

Meg fog az indulni, ahogy nő a baba, utána meg visszasírod, hogy eddig nem híztál :D

2021. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
15+4 hetes vagyok, én sem éreztem még a mozgást, de nagyon várom már. Én híztam kb 2-3 kgt, hasam is van már de inkább olyan sokat ettem típus. Nálad is jelentkezik hasfájás? Nekem elég gyakori.
2021. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9es nem, nekem nem fáj a hasam :) éjszaka ha felkelek akkor nagyon puffadt vagyok, mert annyira kell mennem pisilni😃
2021. dec. 4. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!