Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elgondolkodnátok rajta vagy...

Elgondolkodnátok rajta vagy ilyen esetben ez hidegen hagyna amit a nagyi mond?

Figyelt kérdés

A nagyitok azt mondja nektek hogy nem érzi hogy felnőtt lennél

a gyerek vállaláshoz, miközben neki az egyik lánya sikertelen párkapcsolatokból megy ide-oda ahol megverték majd újra vissza megy a férfihoz, a fia meg még mai napig egy semmirekellő naplopó hülye aki megjárta a börtönt is


2021. dec. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
És mi köze van az érettségednek az ő gyerekeihez? Ha ez az egyetlen érved magad mellett, hogy "de a Pistikék sokkal hülyébbek" akkor a nagyidnak van igaza...
2021. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamád nagyon okos tapasztalt asszony, de kicsit ő is tehet nevelésbe,ha fia börtön megjárt ember. Nagyi lánya rosszul csinálja, hogy a bántalmazóhoz vissza megy,pedig az ellenkezőjét kellene tenni.
2021. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem élek a szüleimmel, nagyszüleimmel felnőtt, házas asszonyként, ezért nincs rálátásuk teljesen az életemre, hogy milyen vagyok, ezért nem lenne mérvadó egy ilyen jellegű vélemény. Nyilván jóban vagyunk és ismerjük egymást, de ők gyermekükként ismernek, nem felnőtt, családos asszonyként. Más aspektusok.
2021. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi sem élünk együtt már 13 éve csak telefonon beszélünk
2021. dec. 6. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra hallgatok, akit tisztelni tudok. Akit nem tudok, arra nem.


Ha egy olyan ember magyarázna nekem, aki 13 éve nem látott 3D-ben, akkor csak megrántanám a vállam. Így vagyok azokkal a rokonokkal is, akik benyögnek ezt-azt egy nagyobb lakodalomban, de a telefonszámom meg sincs neki és kb. a következő temetésig látni se fogom. Miért érdekelne a véleménye?

2021. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elgondolkodnék rajta. Aztán arra jutnék, hogy ha legközelebb felhívom a nagyit, megkérdezem, hogy van, azt jól van. Nem kell mindent elmesélni neki, ha ennyire jól tudja, mi a jó nekem. El tudom dönteni a nagyi beleszólása nélkül is, hogy vállalnék-e gyereket, vagy sem!
2021. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!