Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha egy pszichiater mond...

Hogyha egy pszichiater mond valamit, mindenkeppen hallgatnal ra, mert orvos, vagy azert elgondolkodnal neha, miket mond neked?

Figyelt kérdés

Pl:

-olyan gyogyszer felirasa, amit egy masik betegseg miatt tilos szedned

- nyugtato napi 3x, mikor nem is szorongas/idegesseg miatt mesz hozza, es nem is erzed magadon

- be akar fektetni, pedig annyira nem vagy rosszul, csak beszelgetni szeretnel valakivel

- azt mondja, hagyd ott a munkad, amit szeretsz, es jol csinalsz

- jovobeli tervekre azt mondja, hogy x dolog ugy sem fog menni, mert keves vagy hozza


2021. nov. 16. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes. Mindenképp elmennék egy másik szakemberhez és megnézném ő miket mond nekem. Ha hasonlókat, akkor elgondolkodnék, hogy skizofrén vagyok-e vagy hasonló.
2021. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak sajnos ilyen orvosok is.

Csak ismételni tudom az első válaszolót. Menj el egy másikhoz is.

2021. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "mindenképpen hallgatnék" valakire. Ha hülyeséget mond, nem hallgatok rá. Orvos, nem orvos ez most mindegy. Ha azt mondja, ugorjak ki az ablakon, nyilván nem ugrok ki csak azért, mert orvos mondta.


A fenti esetben én erősen elgondolkodnék az orvos váltáson.

2021. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék máshoz. Pszichiáter is tévedhet, lehet rosszindulatú, nemtörődöm stb.


Mi a diagnózisod?


Nekem oviban egy pszichó szakember megállapította, hogy kisegítő suli való (értelmileg nem vagyok ott, ahol a többiek), pedig olvasni is tudtam...

Magasabb szintre vitt Anyu felülbíráltatni.

Általánosban (nem kisegítőben) végig kitűnő voltam. Azóta van diplomám és több OKJ-s végzettségem.

2021. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!