Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik! Mikor...

18 hetes kismamik! Mikor kezdtétek érezni a baba mocorgását? Első baba! 18 hkm!

Figyelt kérdés

December 27.-ére kaptam időpontot 20 hetes ultrahangra!

Megőrülök addig nem tudom mi a helyzet a babával, annyira örültem volna, ha már karácsony előtt megtudom a nemét és hogy ismét ki mondják minden rendben!



2021. dec. 6. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
<3 Köszönöm :) Már enyhülnek egyébként, a most éjszakai műsor "csak" annyi volt, hogy elvették a babát szülés után pár hónapra, és mire megkaptam, elfelejtettem, hogy fiú vagy lány. :D
2021. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
11:32 Nekem az volt 2x hogy hasba akartak szúrni a legrosszabb álom volt mindkétszer! Plusz a másodiknál annyi volt, hogy megtudtam a kést ragadni és szemen szúrtam aki ezt akarte tenni, és fogalmam sincs hogy jönnek az ilyen álmok
2021. dec. 8. 14:55
 23/27 A kérdező kommentje:
Akarta*
2021. dec. 8. 14:55
 24/27 anonim válasza:
Én is 18+4 hkm. A napokban kezdtem érezni. Mellső fali a lepény, és vékony vagyok nagyon. A 14. Hét óta elmúltak a rosszullétek és sokat aggódom én is jól van-e. Vettem egy szívhangfigyelőt megkeresem mindig 2 mp alatt a szívdobogását és megnyugszom. Nekem nagyon bevállt!
2021. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

00:16

Én pont ma töltöttem 18+3!

Nézelődtem én is már ilyet, de viszont az lenne a baj, hogy én folyamat a fülemen tartanám, de az este már esősebben éreztem a mozgását, nyilván nem olyan gyakran de most már ha érzem akkor tudom hogy ő az.

2021. dec. 9. 10:00
 26/27 A kérdező kommentje:

00:16

Gratulálok a babádhoz!

Esetleg ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan!

Vagy bárki ha szeretne!

2021. dec. 9. 10:01
 27/27 anonim válasza:
Köszönöm! :) Én is hallgatnám folyamatosan viszont azért egy stressz míg keresed a baba szívhangját így azt tanácsolják ne vigyük túlzásba. Mondjuk én valahogy mindig hamar, ugyanott találom meg. Meg sokkal nagyobb stresszt is átélek, ezekkel a hangulatingadozásokkal. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!