Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2-nél HASI uh-n 8 mm petezsá...

5+2-nél HASI uh-n 8 mm petezsák normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Korábbi missed ab miatt, most hetente járok uh-ra. Nem fejlődött korábban.

Most:

4+2-nél petezsák kezdemény látható

5+2-nél 8 mm-es szabályos petezsák látható.

MINDEGYIK HASI UH VOLT!

Pontosan tudom mikor volt ovum! 14. Napon, 28 napos ciklussal!


Nyilván kicsit félek, ne történjen újra ami korábban. Mesélnétek nektek mikor mekkora volt?:)



2021. dec. 6. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+0 hetesen 2-3 mm petezsák volt látható, én is biztosan tudom mikor volt ovulació mert követve volt ultrahanggal. Úgyhogy azt gondolom igen, normális
2021. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
És a gyakoribb UH megakadályozza a missed ab.-t, vagy mi?
2021. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem! Nem akadályozza, de az orvosom így hívott vissza. Minden héten rám néz!

Nem tudom ez Neked miben okoz gondot.

Én tapasztalatokért, történetekért, pozitív gondolatokért jöttem ide, nem azért hogy valaki kötekedjen..

2021. dec. 6. 20:53
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes méret. Mire legközelebb mész már dobogni fog a kis szíve és most minden rendben lesz. 😉

Egyébként az elején mi is 2 hetente jártunk uh-ra szintén előző missed ab miatt, most pedig már a 25.hetet tapossuk.

2021. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es:) nagyon gratulálok Nektek:)

Minden erőmmel bízok benne ❤️ Még egyszer ugyanaz nem történhet meg!!!!

És az a furi, hogy előzőleg 1 nap eltéréssel, de ugyanekkor fogant a pici! Szóval kísérteties.

Szerinted az lehet amúgy, ha hüvelyin nézett volna már mást lát?:)

2021. dec. 6. 21:08
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasi uh volt és 4+6-nál 4 mm petezsák volt, most meg már 17 hetes vagyok. :)
2021. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szia 6-os. Gratulálok Nektek 😊

Akkor nagyjából jó az arány nálam is. Szívhang mikor lett? Hasi uh-n ott is?:)

2021. dec. 6. 23:19
 8/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 6+0 hetesen elmentem magánrendelőbe, ahol hüvelyi uh volt, ott a petezsák már 19 mm volt, az embrió 1,8 mm és látszódott pulzálás. 6+6 napnál hívtak vissza hasi uh-ra a rendelőintézetbe és ott akkor volt 8 mm az embrió és hallottuk a szívhangot. Aztán 7+3-nál elmentem megint magánrendelőbe hüvelyire és ott már 15 mm volt a baba. Kérdeztem is, hogy létezik, hogy pár nap alatt szinte duplájára nőtt? És azt mondta az orvos, hogy ugyanúgy mér a hasi, mint a hüvelyi.
2021. dec. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen 😊😍

Engem eleinte mindig hüvelyivel néztek, de azt mondják hogy nincs lényegi különbség.

Mi inkább azt tapasztaltuk, hogy magánban fejlettebbek a gépek. Míg egyik nap a kórházban nem látták szívhangot, rá fél napra magánban dobogott a szíve. 😉

2021. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat 4-es voltam. 🙈😁

Mikor mész amúgy legközelebb?

2021. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!