Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5.héten 11,5 mm-es petezsák...

Az 5.héten 11,5 mm-es petezsák normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Panasz miatt voltam a dokinál. Később szerettem volna menni.

11,5 mm volt a petezsák. A doki nem látott semmi kórosat.



2021. máj. 4. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Az szép nagy. Nekem csak 4 mm volt, izgultam is miatta. Szerencsére behozta. :)


Mikor mész legközelebb?

2021. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kB 8 mm volt, ugyh jó a mérete 🙂
2021. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7-10 nap múlva kell mennem kontrollra. Papír szerint 5 hetes terhesség. Félek,mert januárban volt egy missed ab.-om. Erről is kérdeztem a dokit,hogy mennyi az esélye annak,hogy ugyaez fog történni,aki azt mondta,hogy előre nem lehet tudni. Ő nem látott kórosat,bízik a legjobbakban. Kíméljem magam.

Van egy 3 éves fiam,ott semmi komplikáció nem volt.

2021. máj. 4. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9.5 mm-es volt, szikhólyaggal. És az is normális volt. Úgyhogy a tiéd is az biztosan :)
2021. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor normális az is,hogy szikhólyag sincs?
2021. máj. 4. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nincs még, igen. De az UH géptől is nagyon függ. Másik géppel lehet, hogy látszott volna, hogy van. Olvasni itt ilyen sztorikat, hogy az egyik orvosnál üres petezsák, másnap a másik orvosnál szikhólyag meg embrió szívhanggal. Szóval most még nem lehet megmondani szerintem. Idegőrlő a várakozás, tarts ki, el fog telni ez a pár nap és kiderül, mi van.
2021. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért félek csak,mert januárban missed ab.-om volt üres petezsákkal. :(
2021. máj. 4. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen érthető, de most egyszerűen semmit nem tudsz tenni, csak várni. Én mindig beszéltem a "babához", mikor aggódtam az elején, hogy megmarad-e. Simogattam a hasamnál és biztattam, hogy nőjön szépen. Biztos nem ettől nőtt, de mégis segített megnyugodni.
2021. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!