Baba ruha mosása??

Figyelt kérdés

Sziasztok ki hány fokon mossa a baba ruhákat?

Én januárra várom a kicsikét és kimostam a ruháit de azon gondolkodtam át mossam e mégegyszer mert csak egy 30perces programon mostam át 30°C-on,mert ugye újak a ruhák és gondoltam ennyi elég kezdésnek + kivasalom.Jó ez így vagy mossam át mégegyszer?



2021. dec. 7. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi elég most. Utána sem kell több fokon mosni szerintem csak hosszabb programon. A textilpelusokat szoktam magasabb hőfokon
2021. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező akkor már,a terhesség vége felé vagy, lassan szülsz. Szerintem, elég az a hőfok meg a program amit csinálsz mosáskor. baba márkájú szapannal mosta ki, 1 ismerősöm a kisbaba ruhákat.
2021. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Sok használt és új ruhája is volt. Első alkalommal mindent 60 fokon mostam ki sima mosószerrel de baba öblítővel. Azóta 30 fokon mosok, ugyanúgy ahogy a miénket. (Persze ha koszos, kakis akkor nagyobb hőfokon csak normál esetben 30 fokon) A baba öblítő megmaradt, mert nekem tetszik az illata.
2021. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

En is 30fokon mostam, sosem vasaltam.

Most a 2.gyerek 2 honapos, vele meg mar külön sem mosok, hanem együtt a kienkkel (nyilván nem férjem munkasruháival, hanem a többivel)

2021. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Én a saját alsóinkkal (hiába nincs semmi bajunk) és zoknikkal soha nem mosnám össze a baba ruhákat. 😳
2021. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

5!

Miért, mi baja lesz? 😅

2021. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Én sem mosom egybe a miénkkel pedig már 2 és fél éves. Neki babamosószert és öblítőt használok,magunknak mást. Csak mert ezt szeretem
2021. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
6. Bocs, hogy nem vagyok igénytelen. 😅
2021. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
#8 szerintem nem igénytelenség a szülők ruháját összemosni a gyerekével. Én is együtt mosom és nem érzem igénytelennek magunkat ez miatt. Az alsóneműink egy használat után mennek a szennyesbe, a gyerek is minden nap tiszta ruhát kap. Persze ha te külön mosol, az is teljesen rendben van, szíved joga de ne igénytelenezz le mást azért, mert máshogy gondolkodik, cselekszik, mint te. Nálam az veri ki a biztosítékot ha valaki a koszos konyharuhát mossa együtt a fehérneműkkel. Na az undi.
2021. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a felnőtt alsóneműivel mosni az újszülött/pár hónapos ruháit is undi. Had legyen már véleményem. Köszi 😅
2021. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!