Baba ruha mosása??

Figyelt kérdés

Sziasztok ki hány fokon mossa a baba ruhákat?

Én januárra várom a kicsikét és kimostam a ruháit de azon gondolkodtam át mossam e mégegyszer mert csak egy 30perces programon mostam át 30°C-on,mert ugye újak a ruhák és gondoltam ennyi elég kezdésnek + kivasalom.Jó ez így vagy mossam át mégegyszer?



2021. dec. 7. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Én kérek elnézést naccsasszony
2021. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2021. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem elkanyarodtatok egy kicsit a témától :D
2021. dec. 7. 22:18
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Együtt mosom a ruháinkkal, babának való öblítővel, 40 fokon. Semmi baja.
2021. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező én a gyökerező, azóta méltán törölt hozzászólása után nem reagáltam rá többet. Szekunder szégyenérzetem van a stílusa miatt. 😂

Egyébként bocs az offolásért.


Szóval ha valami kakis pl. akkor előáztatom és megsikálom kézzel, majd mosógépbe dobom. Legtöbbet 30 fokon, KÜLÖN a miénktől, baba mosó- és öblítőszerrel. Aztán ami mehet az megy a szárítógépbe, ami nem azt teregetem és vasalom.

Textilpelust 60-90 fokon attól függ, hogy sima fehér vagy mintás-e. Fehéreket használom böfiztetéshez, mintásakat a feje alá ha esetleg visszafolyna valami, de nem szokott.

Van kényesebb cucca is, azokat tisztítóba viszem.

Amúgy ha gondolod, mosd át rendes programon, baja nem lesz tőle. Én mindig kimosom rendesen a mi új ruháinkat is mielőtt felvesszük.

2021. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 🤣🤣🤣🤣🤣 jaj te...
2021. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hót mindegy hogy textilpelus mintas-e vagy sem, de a többi teljesen normális szerintem.
2021. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
16. Foglalkozz mással és ne velem kérlek. Már nekem kínos.
2021. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én mindent 50 fokon mosok. 4 éves a fiam, de a mai napig teljesen külön mosom a ruháit és maradt az Ariel baby mosószer ami nagyon bevált, Silan sensitiv vagy Lenor sensitiv öblítővel. Amikor még pelusos volt, ha előfordult pl. kaki baleset vagy ételfolt - azt mosás előtt dm-es marhaepe szappannal kidörzsiztem a mosdónál mosás előtt- soha nem maradt folt a ruháiban.

Csak az első pár hónapban vasaltam mindenét, utána már csak amit muszáj, illetve a textilpelusokat mindig.

2021. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj 16 de te foglalkoztál velem újra már reggel 8:31-kor...nem én veled 😆. Akkor ki is foglalkozik kivel? Én már csak nevettem rajtad, hogy kihangsúlyoztad, hogy törölték a kommentemet (hozzáteszem a tiédet is). De rádhagyom,nehogy szekunder szégyenérzeted legyen megint, hogy mennyi kínos, igénytelen anya van itt, akik együtt mossák a gyerek ruháját a sajátjukkal. Fujjfujjjfujjjj micsoda népség.
2021. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!