Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jászberényben melyik dokihoz...

Jászberényben melyik dokihoz jártatok (magánrendelésre)?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

A kombinált tesztet mikor és hol végzik, ha magánba járok?

Köszönöm a válaszokat


2010. szept. 6. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Dallos dokihoz. Ez már a 2.babám, az elsőt is nála szültem,maximálisan meg voltam elégedve,így nem is volt kérdéses. A komb.tesztet 12. héten csinálják,uh+vérvétel. Ez viszont nem Dallos csinálta,mert pont szabin volt,hanem sz ügyeletes orvos.
2010. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és minden nap déltől van az uh-ban a vizsgálat. De előtte a soki vagy a védőnő pontosan megmondja melyik napokon vagy 12 hetes,és mikor kell menned.
2010. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
soki=doki :)
2010. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Ide be kell jelentkezni, előre időpontot kérni?(Vagy automatikusan mehetek majd)
2010. szept. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de berényről csak rosszat hallottam :S

Egy csomó barátnőm szült ott, de valami borzalmas volt, azt mondták. elég sanyarul bántak velük, iszonyat módon veszekedtek, ha valami nem úgy volt, ahogy akarták...

Én Hatvanba vinném a helyedbe.

(tudom ezzel nem sokat segítettem, de van aki járt így :S )

2010. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell időpontot kérni csak menni. Minden nap van,mindig péntekenként viszik el a vért,úgyhogy érdemes csüt-ig levetetni,mert ha pénteken mész csak következő pénteken viszik el és sokára jön meg az eredmény. Amúgy nekem rengeteg ismerősöm van aki itt szült,de még rosszat senkitől nem hallottam....
2010. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én Bőrdös dokihoz járok, már 12 éve. Kisfiamat is nála szültem, és a következőt is nála fogom, most vagyok 23 hetes kismama. Semmi rosszat nem tudok a kórházra, szülésznőkre, ápolókra, senkire sem mondani. Velem mindenki kedves, segítőkész volt, és nem pénzeltem őket ezért! Persze mindig vannak ellenvélemények, ja és Bőrdösnek elvileg nincs magánrendelése, bár én mielőtt mennem kell telefonálok, megbeszélünk egy időpontot mikor bent van, fél óránál többet még sosem vártam. A kombinált teszthez a vért a nővérek vették le, plusz kitöltöttem egy papírt, telefonszám, e-mail cím hasonlókkal, előtte volt uh, amit a dokim csinált, a vérvétel és uh alapján lett eredménye a Down kór szűrésnek, kb. 2 hét múlva kaptam az sms-t, hogy hol tudom, milyen kód alatt megnézni a neten, apapír alapon csak az Afp vérvételnél kaptam meg, kérték a nővérkék akkor menjek érte, mert későn kapják kézhez ők is, meg minek caflassak kétszer a kórházba. Ennyi, röviden én csak AJÁNLOM!
2010. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!