Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. hétben nem kívánok...

A 20. hétben nem kívánok túlságosan enni. Kinek van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok. Eszek rendesen de nem napi 5x keveset meg 4x keveset ahogy elvileg a nagykönyvben meglenne írva.


Ma pl reggelre piritóst ettem 4 gerezd fokhagymával (valamiért nagyon kivánom a fokhagymát), paprikával és csipős kolbásszal. Ebédre ettem 1 tányér zellerkrémlevest, uzsira pedig narancs-citrom turmix meg kis csoki. És ma már tuti nem leszek éhes.

Ez sem kalóriában nem sok, és elég hamar "átcsúszik". A párom szerint kevés... de most mit csináljak ha nem kívánok kajákat??



2021. dec. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyáltalán nem kevés.

Ha nem kívánod a kaját, akkor ne egyél.

Majd lesz még olyan is, amikor jobb étvágyad lesz.

2021. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem ettem napi 4-5x, jó volt ha egy nap 2 rendesebb étkezésem volt, és nem csak ebéd meg valami édesség délután.

Ez maradt terhesség alatt is, azzal, hogy alig volt étvágyam és az édesség egyáltalán nem csúszott.

Szóval volt reggel valami gyümi, délben egy fél adag valami normális kaja, meg aztán estefelé megint gyümi. És ez így volt jó, vérkép, baba, minden rendben.

2021. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudom tartani a napi 4-5x keveset, legtöbbször reggelit és kései ebédet eszek, amivel kihúzom estig, a fennmaradó időben pedig gyümölcsök, zöldségek, turmixok, (sajnos) nasik.

Lehet, hogy nem a legjobb megoldás, de szedek várandós vitamint, mellé C + D vitamint, illetve a vérképem miatt vasat is, a baba szépen fejlődik, 26 hetes vagyok, 4kgt híztam.

2021. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Normális,probálj meg enni amennyit tudsz. reggeli nagy adag
2021. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Annyit egyél, amennyit jól esik. :) Szerintem nem kevés, én mondjuk csak 17 hetes vagyok, szintén nem eszek többet. Ma eddig egy szendót küldtem le reggel, meg egy fél adag meggyszószt két falat hússal ebédre. A csokit bezzeg kívánom, azt úgy dugdosom már magam elől, hogy ne zabáljam kétpofára. Vacsira szerintem beküldök megint egy kisebb szendót, vagy néhány gyümölcsöt és kb. ennyi volt a napi kajám. Ja igen... én sosem voltam egy szendvicses, de pár hete csak elképzelek egyet és már csorog a nyálam... :D

Nekem a halálom az, amikor valaki erőlteti a húst, hogy húst márpedig enni kell... Nem kívánom, hányingerem van tőle, rosszul vagyok a szagától is. Amennyi jól esik, annyit eszek, a többit miért kell tuszkolni??

Plusz egy infó: A kolbásszal vigyázz! Nem számít hőkezelt hústerméknek, nehogy baj legyen belőle.

2021. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!