Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mivel kente a hasát terhess...

Ki mivel kente a hasát terhesség alatt, ami segített is, hogy túlságosan ne repedjen a bőre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 06:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Kutyuktam magamnak kremet: kakaovaj+shea vaj+ olivaolaj/+ kokuszolaj stb.. sok borapolo olaj van

Ezen kivul mindennap eszek 1 evokanal lenmagolajat. Tele van omega 3 zsirsavval ami tobbek kozott a borre a belso hidratalasra is jo. Mert nem csak kivulrol kell kenni hanem belsoleg is hidratalni kell azbamugyis jobban hasznosul.

Anyamnak nagyanyamnak szetrepedt a hasa. En ket terhesseget mar vegig csinaltam, most van a 3. es egy szem csik nincs rajtam. Hala a jo egnek. Remelem most is meguszom. Ezen felul figyeltem az etkezesre hogy ne hizzak csak amennyit muszaj.

2018. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Babylove olajjal, nem lett repedésem :) Csak a hadam legleglegalján néhány vékonyka csík. (közvetlen bugyivonalnál)
2018. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Kokuszzsir.a maradékot főzéshez használtam el :D
2018. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Argan olajos krem, oriflames. Szép volt a borom semmi repedés, de a császárnal, ahogy megnyomta az orvos repedt mindkét oldalt a koldokom mellett. Októberben szültem, meg látszik kicsit de már nem feltűnő. Persze aki keresi észreveszi.
2018. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
DM-es Babylove, jó folyós és mindent összeken, de nem drága, lévén napraforgóolajból. Nem lett csíkom, viszont kinyúlt (amin aztán csak egy második császár segített, pedig azt hittem rosszabb lesz és nem kértem plasztikát:)). Azt mondják, inkább adottság, mint kenegetés kérdése, kinek csíkos, kinek kötény, vagy mázlistáknak egyik se, pecheseknek mindkettő...
2018. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
DM-ből Alverde Mamaglück a neve azt hiszem, ilyen testvaj. Tök jó illata van, nem ragadok tőle egész nap. Első babámnál egy csíkom se lett, remélem, most is beválik.
2018. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Dm-es Mama olaj, egy csíkom sem lett a 2 terhesség alatt, pedig hajlamos vagyok rá. (Combom, fenekem, térdem tele van kamaszkoromból.)
2018. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Bio oil-t hasznaltam a masodik terhessegnel.

Elsonel babaolajat, de egyiknel se lettek striaim.

Szerintem inkabb a genetikan mulik hogy lesz e vagy sem.

2018. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem a combomon és a cicimen vannak csíkok, még kamaszkoromból, de a hasamon egyetlen egy sem lett, pedig 3 gyerekem van és most várom a 4.-et.


Szerintem ez elsősorban alkati dolog, és csak kevés %-ban befolyásolja az, hogy mivel keni az ember. Nyilván, kell hidratálni, de nekem pl minden terhességemnél tökre viszketett a bőröm ahogy elkezdett nőni a hasam, szóval alapból is kentem éjjel-nappal. Mindig mással, ami volt kéznél. Ha nagyon száraznak éreztem, akkor zsírosabb krémmel vagy sheavajjal, ha nem viszketett különösebben, akkor sima testápolóval.

2018. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én Müller Beauty Mama olajat használtam, egy csíkom sem lett, kb. 800 Ft egy üveg, tök jó pumpás kiszerelés és én 2 üveggel használtam el összesen.

A Bio Oilt én elfelejteném, egyrészt mert drága ahhoz képest hogy mik az összetevők (jó nagy kalap fos már bocsánat), másrészt retinol van benne ami nagy mennyiségben (ha napi 2x kenegeted 9 hónapig) magzatkárosító hatású! Az arcápolási rutinból is javasolják már a tervezés időszakában elhagyni a retinol minden formáját.


E vitaminos készítményt érdemes egyébként beszerezni mert az segíti a bőr rugalmasságát, ezt az összetvők között Tocopherol vagy Tocopheryl Acetate néven találod meg. :)

2018. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!