Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a covid oltásról...

Mit gondoltok a covid oltásról? terhesség alatt, nem politizálni szeretnék csak kérdezni hogy jó ötlet e már a baba miatt is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Az oltás nem okoz bajt szülés után sem, sem pedig várandóság alatt.
2021. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én 2-t beadattam terhesség alatt, mire szóbajöhetett a 3.-ik már megszültem, de így is kértem. Ha terhes lettem volna akkor is beadatom.

Második hullámban voltam covidos, 3 napig csak feküdtem eléggé megviselt. Pár hónapos gyerek mellett ezt a “luxust” nem engedhetem meg magamnak. 😂

2021. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem határozottan ellenezte az orvosom terhesség alatt. Mivel én is inkább a nem felé hajlottam, így nem volt kérdés hogy nem adatom be. És nem vagyok no vax. A férjem be van oltva, és a gyerekeink is megkaptak minden oltást. Mindenki döntsön a saját belátása szerint.
2021. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
mRNS típusú vakcina nem okoz kárt a babádban, alap biológia. Én is az ellenkezőjét hittem és azért nem oltattam sokáig, de szerencsére beszéltem nálam okosabb, témában jártas biológusokkal és egy főorvossal, akik megnyugtattak, nem csinálnám másképp, a 21. ill. a 24.hétben kaptam Pfizert, kis kar fájdalom volt az oltás helyén, ennyi.
2021. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Beadattam
2021. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Beadattam, azóta megszületett a makk egészséges kisfiam. Most is van lélegeztetőn kismama. Én nem mernék kockáztatni.
2021. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
ja persze oltass csak...rip
2021. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha lehetett volna,biztosan beadattam volna mar terhesen,de tavaly decemberben meg nem voltra lehetoseg... azota 2-t kaptam,jovoheten megyek a harmadikra. Semmi bajom,es kornyezetemben sem lett senkinek baja,max laz egy rovid ideig,karfajdalom,ennyi. Mar tobben szultek is egeszseges babat ugy,hogy vagy terhesen,vagy azelott oltattak magukat be.
2021. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Beadattam kettőt várandósan, a harmadikat pedig karácsony után. A baba már megszületett, egészségesek vagyunk mindketten. A kétségeim miatt az első és a második oltás esetében is genetikussal egyeztettem.
2021. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem minden ismerősöm jól van, egészséges baba született és/vagy jól halad a terhesség mind azoknál akik beoltatták magukat, és azoknál is akik elkapták a covidot. Senkinek nem lett baja egyik verziótól sem.

De azért időnként hallani egy egy covidos kismama rémtörténetét. Lehet hogy az csak 1000-ből 1, de én meg mindig arra gondolok, hogy mi van ha az az 1 az pont én vagyok?!

2021. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!