Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl van mindig mensiszerü...

Mitöl van mindig mensiszerü görcseim? Enyhe nem erös de akkor is érzem! Kicsit hányingerem is van! Szedek magnéziumot! Tehetek valamit hogy elmuljon? 16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi magnéziumot szedsz?

2008. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is ilyen jellegű panaszaim voltak, bár nálam erősebb görcsök voltak. Elmentem dokihoz, felemelte a magnéziumot 3*2-re. Azóta kicsit jobb, de enyhén még mindig érzem a fájdalmat. Majd idővel enyhül, azt mondta az orvos, ahogy tágul a méhem.

2008. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-öt veszek be naponta! Reggel 1et és este 1et! Miért szerinted vegyek be többet?
2008. dec. 14. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de a 2x1 nagyon kevés, ha fájdalmaid vannak. Nyugodtan emelheted az adagot.

Nem tudom, melyik Magnéziumot szeded, nekem Magnézium Citricit írt fel az orvos, mert az állítólag jobb, mint a Magne B6. Mindenesetre, ha nem a Béres magnéziumot szeded, akkor nyugodtan bevehetsz 3x2-t.

2008. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok...nyugodtan szedhetsz 3x2-t.Én is ennyit használok,és ettől függetlenül is néha érzem a méhem feszülését,vagyis inkább az előző két császár hegét :))

2008. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!