Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi szurkálás 27 hetesen?

Alhasi szurkálás 27 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt óta szúrkál a hasam alja, hol a jobb, hol a bal oldalon. Más érzet, mint a szalagok nyúlása. Nem erőteljesen, nem görcsös, de elég kellemetlen. Felfázva nem vagyok (szerintem) és más egyéb panaszom sincs. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet az oka? Ha nem múlik, felhívom a dokimat, de nem szerettem volna az első kis nyilallás után.

A baba egyébként szerencsére mozog, szokásos aktivitás jellemzi.


2021. dec. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz? Én volt hogy 3x2 tablettát szedtem. Az szokott segíteni meg több pihenés, ha teheted.
2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezidáig abszolút nem éreztem szükségét, de akkor kipróbálom, hogy rendszeresen szedem
2021. dec. 16. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azzal nem vesztesz semmit. Csak dokival majd egyeztess, meg le is kell állni vele a harminc valahányadik héten nem tudom pontosan. Kitartást 😊
2021. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!