Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ez? Az orvos...

Lehetséges ez? Az orvos hibázott vagy tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Volt terhességmegszakításom egy hónapja. 2 hétig véreztem erősen és azóta is barnás váladékom van, görcsöltem, ezért gyorsan időpont nélkül elmentem nőgyógyászhoz UH-ra és tanácsadásra. Az ultrahangon talált egy 5 cm-es cisztát, még nem tudni hogy jó vagy rossz indulatú e... Továbbá egy helyen fele olyan vékony a méhem amire nem mondott semmit de reménykedem benne hogy az visszavastagszik normálisra. A legnagyobb gondot egy pici pötty okozta. A doki elképedt és azt mondta hogy ilyet még nem látott de nem is tudja hogy az e.


Azt mondta hogy terhesség alatt leszállhatott egy pete ami megtermékenyült és most ott van. Szóval terhesség alatt teherbe estem. Ez nem biztos de agggaszt hogy van ilyen?? 9 hetesen volt abortuszom, és előtte sem pár nappal, de azóta sem szeretkeztünk párommal. Szóval több mint egy hónapja. A másik lehetőség hogy bent maradt valami a terhességből de ezt nem tartotta valószínűleg, vagyis erre nem tért ki részletesen mert láttam rajta hogy szerinte nem ez van. Az UH-n egy nagyon pici pötty volt a cisztám mellett szerintetek ez tényleg lehet terhesség?


Ha igen, szerintem nem élem túl, nem bírom már lelkileg. (Az ab jelentős okok miatt lett, sajnos nem volt más választásunk, nem terveztük, mielőtt valaki ostorozna érte, eléggé büntet a sors így is)



2021. dec. 16. 20:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Ha a doki nem tudott biztos mondani, mi mit mondjunk?
2021. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom. A leírás alapján vagy te értettél nagyon félre valamit, vagy nem nőgyógyászhoz mentél, hanem egy teljesen diletténs idiótához.

Persze, terhesség alatt terhes lettél, de csak egy pici pötty van ott, azt se tudjuk, hogy hol....

Fényképezd már le a leletet, amit írt az orvos, mert ez így egy katyvasz.

2021. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
98%

2, erre a válasz: nem kapott leletet...

Idióta történet.

2021. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

A méhemben van a ciszta és mellette valószínűleg egy petesejt (sima pötty). Nem tudom hogy hogy kell feltölteni képet. De amúgy a képen sem látni többet ennél:


•O a nagy egy ciszta, a kicsi meg lehet egy embrió. Most komolyan millióból én lennék az aki terhesen lett terhes? És százból az az egy akinek abortusz után komplikációja van? Hát ezt nehezen tudom felfogni...

2021. dec. 16. 20:28
 5/59 A kérdező kommentje:
3-as gyógyszert is kaptam, meg beutalót, sőt képzeld leletet is. Hidd el szeretném ha csak egy idióta történet lenne.
2021. dec. 16. 20:30
 6/59 anonim ***** válasza:
82%
Oké, akkor idézz a leletből...
2021. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Tessék B+ ha már ennyire kötekedsz, fél oldalnyi szöveg de nem fogok annyit gépelni bocs:


... Mellette bal oldalon szárazdiónyi rugalmasan feszes resist. Tapintható. Kolp: kevés.... Endometrium szab, vastagsága 14,8 mm, benne egy 7,7 mm-es felritkulás látható.... Bal oldalon egy egyrekeszes 51x45 mm-es cystosus képlet látható.... Heveny gyulladás, meno-teszt, roma-teszt, TVS kétféle gyógyszer

2021. dec. 16. 20:36
 8/59 A kérdező kommentje:
Okosabb lettél 6-os? Mert választ nem kaptam még a kérdésre és nagyon félek. Igazából ezért vagyok támadó is
2021. dec. 16. 20:38
 9/59 anonim ***** válasza:
98%
Ezek semmi olyan nincs, amit a kérdésben írsz.
2021. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
És arra tudtok választ amit A KÉRDÉSBEN írok?
2021. dec. 16. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!