Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt+barnázás,szerint...

Pozitív teszt+barnázás,szerintetek meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kellett volna megjönnie,csináltam két terhességi tesztet,mindkettő pozitív.

Viszont pisilés utáni törlésnél nagyon halvány kis mennyiségű barnázás volt a papíron már kétszer is.

Nekem mindig így kezdődik a mensi...

Volt valaki ilyen helyzetben?



2021. dec. 19. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudsz tenni, minthogy vársz. Lehet csak kémiai lesz, de lehet abbamarad a barnázás. Pár nap múlva ha nem jön meg rendesen, csinálj egy tesztet erősödött-e.
2021. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak megijeszteni, de az én vetélésem pont így kezdődött. Ha vérzést is tapasztalsz, irány a nőgyógyász, vagy akár holnap, ha a barnázás nem múlik.
2021. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig így kezdődött a mensi, de amikor baba volt, 2 nap után eltűnt. Remélhetőleg nem lesz erősebb a barnázás, szurkolok! Nem feltétlenül a vetélést jelzi, egészen gyakori a barnázás menzesz környékén.
2021. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben a cipőben voltam, elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta gyanús hogy ebből baba lesz, kezdjek el terhes vitamint szedni, más egyebet nem írt fel. még 2 hétig véreztem halványan, azt mondta a doki, hogy nem is gondolnám hány kismamának van vérzése a terhesség elején..azóta is mindent rendben, most 25 hetes vagyok. szurkolok nektek!!
2021. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A terhesvitamint én is szedem,már mióta próbálkozunk.

Most sokat pihenek,szerencsére most az ünnep miatt mi már nem dolgozunk.

2 nap múlva tesztelek megint.

Boldog babavárást neked utolsó! Remélem nálunk is happy end lesz.

2021. dec. 19. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp doki kellene még ünnepek előtt talán fogadnának ilyen panasszal és írnának fel utrogestan kúpot.Lehet csak simán a sárgatesthormon hiánya okozza.Ha így van ez a kúp nélkül nem fog megmaradni a babád!

Sok sikert!

2021. dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! orvosi vizsgálat, nem ártana neked.
2021. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kerdezo?


Gondolom mar kb mindegy, de leirom, en ügyeletre mentem azonnal, progi potlassal par nap es elmult.

2021. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A doki azt mondta,hogy ez gyakran előfordul,ne aggódjak,mivel egyébként rendben talált mindent.

Egyébként Ausztriában élünk,nem tudom itt is szoktak-e progesteront adni,mindenesetre én nem kaptam.

Kb.egy hétig barnáztam,azóta nem volt semennyi.

Ma voltunk újra ultrahangon,már volt szívhangja és minden mérete szuper.:)

2022. jan. 12. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!