Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki aznap elvetél,...

Ha valaki aznap elvetél, amikor meg kellene jönni, akkor meddig pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán halvány pozitívat teszteltem, de még aznap elkezdtem vérezni. Ma voltam hcg vérvételen, de még nincs eredmény. Így vettem ma egy tesztet, ami még szintén pozitív. Túlélhette a baba?
2012. máj. 10. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, akinek az első pár hónapban napra pontosan megjön a mensije. Reméljük, h te is ezen csodabogarak közé tartozol és nem lesz semmi más baj. :)
2012. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És erősödött a pozitív jelzés? Valószínű megmaradt a baba, mert ilyen kezdeti terhességnél és vetélésnél 1 hét után már nem mutatna pozitívat a teszt, főleg, hogy akkor is csak halvány volt. Majd írj, ha meglesz az eredmény!
2012. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is van még remény!
2012. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan erősségű a teszt. Nem látok küéönbséget. De, ha megvan a baba, akkor miért nem erősödött?
2012. máj. 10. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly szeptemberben volt ilyenem, csak annyi különbséggel, hogy az én 3 tesztem nagyon halvány volt, talán egyre halványabb. 13 nappal a nem várt után megjött a menstruációm, miután elmúlt, elmentem a nőgyógyászhoz, aki megvizsgált, és csináltatott velem terhességi tesztet is, negatív lett.


Ún. emlékező vérzés is létezik, amikor a babát nem érinti, hogy vérzés van, a mensi idejével megegyező időben lép fel azért, mert a szervezet emlékszik, hogy meg kéne jönnie.


Mikor lesz eredménye a vérvételednek?

2012. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam az eredményt, és sajnos elveszítettük a babát :(.
2012. máj. 11. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2012. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Nem írtad mióta próbálkoztok a babával, de gondolj arra, hogy a természet elrendezi, ha nem lenne életképes a magzat. Össze fog jönni hamarosan!
2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez már a 6. terhességem volt és még nincs babánk! Elméletileg minden rendben, már rengeteg vizsgálaton voltunk. Úgyhogy lassan feladom.
2012. máj. 12. 08:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó.. ez így teljesen más. Minden alkalommal ilyen korán elmegy a baba?
2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!