Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett több tesztem is,...

Pozitív lett több tesztem is, de közben szúrkál a méhem, néha egész nagyokat, ez rendben van?

Figyelt kérdés
Nem egésznap, hanem egy nap kb 3-4 alkalommal pár perc/ másodperc.
2021. dec. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van..amíg nem elviselhetetlen és/vagy nincs vérzés addig rendben van
2021. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Ez ilyen. Hetekig lesznek még fura, PMS szerű érzéseid is akár, amik jönnek-mennek. Ahogy az első is írta, amíg nincs komoly, elviselhetetlen fájdalmad, nagyon erős görcsöd vagy bármilyen erősségű vérzésed, addig nincs gond.
2021. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Igyál magnéziumot. Segíteni fog.
2021. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tök normális. Magnézium segít. Ugye a tested kezd felkészülni/átállni terhes működésre. Nő a méhed, kezdenek elvándorolni a belső szerveid, hogy legyen helye a babának.
2021. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Nekem még utána pár hétig menstruációs görcsökhöz hasonlító fájdalmaim voltak.

Aztán mostanában inkább szúr, húzódik a szalagok nyúlása miatt, de ezen meg tud segíteni a magnézium.

Szóval nyugalom, és boldog babavárást! ☺️

2021. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kellemes ünnepeket kívánok Nektek! 🎄🎄

2021. dec. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!