Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedtetek/ szedtek terhes...

Szedtetek/ szedtek terhes vitamint várandosság alatt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a Czeizel vitamint szedtem a nőgyógyászom javaslatára.
2021. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szedem attól kezdve, hogy pozitívat teszteltem.
2021. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen a Czeizel vitaminját szedem. A baba szépen növekszik. :)
2021. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem!És a dokim is azt mondta,hogy nem sok értelme van,mivel hiába van benne sok féle vitamin,de mindenből kevés.A terhes vitamin mellé még szedni kell jó párat,akkor minek?!Amik fontosak:folsav,C,D vitamin.
2021. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nekem sem javasolta különösebben az orvos. 41.héten egészséges gyermeket szültem, minden fiszfasz szedése nélkül is.
2021. dec. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

6-os

A terhesség alatti vitaminbevitel nem főként a gyermek egészsége miatt történik, hanem az anyáéért...

2021. dec. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem a femibiont, amikor terveztünk a 0-ásat, pozinál az 1est és még a kettesből a harmadik trimeszterig. A harmadikban már nem minden nap szedtem,mert az elején fontos. Első trimeszterben és még a pozi teszt előtt,szedtem sima 3 mg-os folsavat is pluszban mert elég alacsony volt a szintem a labor szerint. Harmadik trimeszter végefelé kicsit vérszegény is voltam így a dokim javaslatára szedtem a Kräuterblut nevű kiegészítőszirupot is ami vaspótlásra jó de kíméletes,nem okoz szorulást vagy gyomorpanaszt.
2021. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Igazabol eleg lenne multivitamint szedni, plusz folsavat, nem kell egy vagyon penzt elkolteni terhesvitaminokra. Én most a jutavitnek szedem magzatvedo terhesvitaminjat. Azert valasztottam ezt, mert elozo terhessegemnel vashiányos voltam és ebben joval tobb van, mint a tobbi terhesvitaminban. Plusz 1500ft volt 30 db 😅.
2021. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
9-es, úgy csinálsz, mintha valami marha nagy összeget tenne ki egy doboz ilyen vitamin. Igen, gondolom a gyógyszergyártó nagyfőnöke abból az 1x9 havi pénzből vesz magának új luxusnyaralót, amit életemben ott hagyok neki... Mintha a többi vitamin/táplálékkiegészítő nem pont ugyanerről szólna...🤦
2021. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
De igenis kihasználják a terheseket, hisz egy atlagos multivitamin egy honapra kb 1000 ft, egy terhesvitamin egy hónapra 4-5-6 ezer ft. Nyilvan nem luxusnyaraló itt a cél, de tény, hogy kihasználja a gyógyszeripar a kismamákat.
2021. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!