Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedtetek/ szedtek terhes...

Szedtetek/ szedtek terhes vitamint várandosság alatt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

“ Igen, gondolom a gyógyszergyártó nagyfőnöke abból az 1x9 havi pénzből vesz magának új luxusnyaralót, amit életemben ott hagyok neki... ”


Igen, csak neked gyártotta, és csak te lehetsz terhes, más nem létezik. Tehát rajtad múlik, hogy éhen hal-e vagy nem. 🤣

2021. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%

12.

"De igenis kihasználják a terheseket, hisz egy atlagos multivitamin egy honapra kb 1000 ft"

Ja, hát ha sz@r minőségről beszélünk, akkor persze, annyiból is meg lehet úszni...

13.

Nem csak nekem gyártotta, ilyet sehol nem állítottam. De _normális_ "terhesvitamin" szedése és kiegyensúlyozott, minőségi étkezés mellett nem kell semmi pluszban, így tök mindegy, hogy a vitamin multivitamin vagy terhesvitamin verziójáért adom ki a szokásos összeget, nemde?! Persze itt csak neked lehet igazad, és csak te lehetsz nagyon okos "más nem létezik".

2021. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha minőségtől aggódsz nézd meg az osszetevőket. Lényegi különbséget nem fogsz látni.

Sajnos a legtöbb terhes nő nem tudja biztositani a minőségi, kiegyensulyozott etkezeset ha napi min 2szer hány, vagy egyszeruen egesz nap etvagytalan.

2021. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
3%

7-es, kiegyensúlyozottan étkezem, mióta az eszemet tudom és sportolok, terhesen IS. Felesleges számomra a terhes vitamin, az én életemhez semmit nem adna hozzá.

Mondjuk akik egészséges táplálékot alig lát és fekszik 24/7 annak jó lehet.

Egyébként érdekes tényleg, hogy aki nem szed az le van pontozva. Kérdem én miért, neked attól jobb? 😂

2021. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A minőségi, kiegyensúlyozott étkezés nem csak terhesség alatt fontos, hanem azt megelőzően is, hiszen nem egy hiányállapotból kellene indítani eleve a dolgot. Igen, sokan hánynak, de nem a "legtöbb terhes nő", és általában nem is végig. De pont ilyen esetekben fontos a rendes terhesvitamin, mert ha enni nem is nagyon tud az ember lánya, de naponta 1x ezt lenyelni azért megoldható.

De, van olyan terhesvitamin a piacon, ahol lényegi, minőségbeli különbség van az összetevőknél. De ez nem a reklám helye és még jutalékot sem kapnék a népszerűsítésért, meg nem is tisztem megmondani, ki mit szedjen. Akit érdekelni fog és hajlandó kicsit utánajárni a témának, az rá fog találni. A többieknek meg úgy is hiába magyaráz az ember.

2021. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

16-os: Az nagyon szép dolog. Akkor biztos tudod azt is, hogy sajnos ez sem garancia, mert az élelmiszerek tápanyagtartalma már nem olyan, mint hajdanán. De gondolom egy ilyen tudatos kismama kért ilyen jellegű vérelemzést is.

Bár csak annak volna szüksége a vitaminok és nyomelemek, ásványi anyagok pótlására, aki szemét kaján él és nem mozog...

2021. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

9, 12 a tipukus példája, amikor mindenki hülye akit nem ért.


De legalább a butaságot ellensúlyozza a hatalmas egó.

2021. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez totál bullshit, hogy az élelmiszerek tápanyag tartalma blablabla… mag ugyanaz, föld ugyanaz, víz ugyanaz, Piri néni a piacon ugyanaz. Mitől csökkent Piri néni terményében a tápanyag és vitamin? 😂😂 ja mert a Facebook azt mondja?
2021. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

9-es, úgy csinálsz, mintha valami marha nagy összeget tenne ki egy doboz ilyen vitamin. Igen, gondolom a gyógyszergyártó nagyfőnöke abból az 1x9 havi pénzből vesz magának új luxusnyaralót, amit életemben ott hagyok neki... Mintha a többi vitamin/táplálékkiegészítő nem pont ugyanerről szólna...🤦


Te vagy a 9-es válaszoló!

Istenem...

2021. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

19.

Olyat még nem láttál, hogy idő közben törölnek válaszokat?! 🤦 Istenem...🤦

2021. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!