Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden éjjel zsibbadnak a...

Minden éjjel zsibbadnak a karjaim. Mitől lehet, és mit tehetek ellene? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Az orvosom nem tudja mitől lehet, vagyis azt mondja, hogy elfekszem, vagy a vízesedés miatt van, nem foglalkozik vele. Vizesedést ilyenkor a kezeimben durván nem tapasztalok, pl le tudom venni a gyűrűmet. El nem fekszem, akármilyen pózban ébredek, mindig mindkét karom el van zsibbadva. Többször felébredek rá éjjel, alig tudok reggel is életet lehelni bele, percekig nem érzem a kezeimet. Kicsit kényelmetlen, de tudok ezzel így élni, csak kíváncsi vagyok az okára, vagy hogy kell-e aggódnom. 25 hetes a baba egyébként.
2021. dec. 23. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is igy a 25.het körül kezdődött. Szülésig eltartott.

A baba nyom valami ideget.

2021. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után is tart. De szerintem a nyakammal és a vállaimmal vannak gondok. Elég feszesek az izmok. Még rá tesz egy lapáttal a szoptatás is.
2021. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is zsibbadt a karom, de csak amikor memória matrac nélkül aludtam.

Ahogy visszaraktuk az ágyra a matracot, többé nem zsibbadt semmim.

34 hetes vagyok jelenleg.

Én nagyon tudom ajánlani ezeket a matracokat terhességtől függetlenül is.

2021. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem terhesség előtt is zsibbadt éjjelente a karom. Amikor magnéziumot vettem be pár óra múlva elmult.

Szerintem annak a hiánya nálad is.

Én ezt terhesség előtt és alatt is magnéziummal kezeltem és mindig jó volt. Ilyenkor még 2db 1000mg osat vettem be.

Próbáld ki hátha.

35hkm (:

2021. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhességi alagút szindróma. A víz okozza, nem annyi, hogy lásd, egy minimális vizesedés is elég. Harmadik terhességem, mindegyiknél volt, elég kellemetlen. Szülésig kitart, utána elmúlik majd. Nem igazán lehet tenni ellene semmit, fásli néha segített illetve teljes sómentes diéta.
2021. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!