Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, éjszaka...

30 hetes vagyok, éjszaka annyira megfájdul a szeméremcsontom, hogy alig birok kimenni pisilni, és minden forulásnál is érzem, ha reggel felketem elmúlik, de minden éjjel újra fáj. Hasonló tapasztalatok? 30 hetes

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 31hetes és 3 napos vagyok. Én is ilyen problémával küzdöm többek között. Sőt! Még a vádlim is begörcsöl minden áldott este.

Én azt vettem észre, h akkor picit jobb, ha párnát teszek a két lában közé, és picit a fölül lévő lábamat a pocimhoz közelebb húzom, és az alá is teszek egy pufibb párnát. Hát jó sokáig helyezkedek, de most picit jobb.

Amúgy nincs is nagy hasam...nem értem én se miért ilyen nehéz aludni. Ráídásul 2.baba, elsőnél nem volt iylen.

Minden jót!

2009. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok.ugy 30 hetes voltam mikor elkezdődött nálam.volt hogy 5-10 perc volt mire meg tudtam fordulni az ágyban egyik oldalamról a másikra,és akkor utána felkelni sem egy álom.aztán ha bejárodok akkor már utána jobb.már utálom mikor jön az este.tágul a medence állitolag és attol van.

33+2 hetes

2009. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!