Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetesen milyen házipraktikák...

16hetesen milyen házipraktikákkal gyógyíthatom ki magam a náthából, torokfájásból? Szombaton lesz az esküvőm, addigra szeretnék meggyógyulni és gyógyszert nem akarok szedni. Ti hogy gyógyítjátok magatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sok hársfa-tea,mézzel,citrommal!!!És ha módodban áll jó sok alvással!!!Szép szombatot,és egészséget a babaváráshoz!
2010. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én terhesen és szoptatáskor is Oscilocoscilum-ot szedtem (remélem jól írtam le a nevét) Nagyon jó csak ajánlani tudom. Teljesen biztonságos, homeopátiás szer, nincs mellékhatása, nyugodtan szedheted, tényleg hatásos. Mellé sok citromos tea, ha meg tudod inni a gyógyteákat azok még jobbak (csalán, kamilla, hárs, csipkebogyó, hagyma) egyél sok hagymát és fokhagymát (persze ne az esküvőd előtt közvetlen:)) és szedhetsz Cebion cseppet is, napi 10-15 csepp teába vagy vízbe. Nekem ez mindig tuti siker:)

Jobbulást

2010. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az orrod is be van dugulva kamilla gőz felett inhalálás, nagyon sokat segít. :)

Második voltam.

2010. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orrodra pedig vegyél sudocrem-et. Én mindig azzal kenem, hogyha kipirosodik, mert másnap reggelre rendbe is hozza. Nem fog kárba veszni a megmaradt mennyiség, mert a picúrnál is használhatod, az egyik legjobb popsikrém.
2010. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél hagymát nyersen. Lehet hogy taknyod nyálad egybe folyik de nagyon hatásos. Engem 2 nap alatt rendbe hozott.
2010. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
torokfájásra: csinálj jó erős sós vizet (1 decibe kb 1 evőkanál só),és gargalizáld el az egészet. De le ne nyeld, mert akkor hánytat. VIszont a torokfájást teljesen elmulasztja.
2010. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok 16 hetes, vasárnap óta fáj a torkom, meg én köhögök is. A köhögésre Stodal köptetőt adtak a patikában, a torokfájásra Tantum Verde szopogatós tablettát, ami tök finom is. Amúgy a háziorvosom azt mondta, szigorú fekvés, rengeteg tea (én a csipkebogyót iszom), és napi 1-2 Algopiryn. Most már kicsit jobban vagyok, a torkom pl. alig fáj, és a köhögésem is javult.

Sikeres gyógyulást! Minden jót szombatra! :)

2010. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Algopyrint lehet, + sok C-vitamin!!!
2010. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!