Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának romlott...

Lehet baja a babának romlott rántott hustol?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap délelőtt paniroztam be rántott csirkemellet nem sütöttem meg mindet a felét bepanirozva hűtőbe tettem. Ma délután sütöttem meg. De ahogy bele kóstoltam ereztem a szagán hogy valami nem stimmel. Nem sokat ettem belőle. Lehet baja a babának 19hetes vagyok

2021. dec. 25. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Kis mennyiségtől babának nem lesz baja, nyugi védve van.
2021. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű,sőt lehet,hogy még baja sem volt a húsnak,csak te érezted úgy.Nekem pl minden felvágott romlott szagú,ízű mióta kismama vagyok,és csak frissen készült főtt ételt tudok megenni.
2021. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Magzat, nem baba.
2021. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha terhes vagy, az még magzat, kár lepontoznk a 3ast...

Baba majd ha megszületett...


Egyébként ha végig hűtőben volt, az égvilágon semmi baja nem lett annak a húsnak. Terhes vagy, lehet csak te érzed annak.

2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz baja.

Amúgy van ilyen. Én a nyershús szagától is ki voltam mindegyik terhességem alatt, és nem tudtam megsütni, annyira rosszul lettem a szagától. Inkább csak neked esett rosszul, nem volt semmi baja.

2021. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Ja azt hittem a gyerek evett belőle.

Baba🙊🙈🙉

2021. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Igyál elég vizet!!!
2021. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Úristen, 3-as! Másba nem tudsz belekötni? Mondjuk otthon valakibe? Orvosok is szokták úgy mondani, hogy baba... Nem hozott semmit a Jézuska, vagy mi a f.sz bajod van?
2021. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

8. Helyesbítettem, nem belekötöttem. Sajnálom, hogy nem tudod, van a kettő között különbség.

A stílusodat inkább nem kommentálnám.

2021. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Van egy kis gond a szövegértéseddel. Egyáltalán nem írtam, hogy nem tudom, mi a különbség a két szó között, inkább arra utaltam, hogy nem okoskodni kell ide járni, hanem a kérdésre válaszolni. Gondolom, az orvosokat személyesen nem mered kiosztani ezért az égbekiáltó nagy bűnért, ha babát mondanak magzat helyett... Az a tipikus akárki lehetsz, aki magát mindenkinél mindig mindent jobban tudónak képzeli.

Nehéz lehet veled együttélni.

2021. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!