Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának romlott...

Lehet baja a babának romlott rántott hustol?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap délelőtt paniroztam be rántott csirkemellet nem sütöttem meg mindet a felét bepanirozva hűtőbe tettem. Ma délután sütöttem meg. De ahogy bele kóstoltam ereztem a szagán hogy valami nem stimmel. Nem sokat ettem belőle. Lehet baja a babának 19hetes vagyok

2021. dec. 25. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz az orvoshoz nem megyek többet, aki szakember létére nem tudja mikortól baba a baba és mikor “csak” magzat.


Nem írtad, viszont látszik, hogy nem tudod. Egyébként nem vetted volna annak.


A személyeskedésen kívül mással elő tudsz hozakodni? Mert ez és az alpári megnyilvánulásod is elég gyatra.


Ne haragudj, ha nem válaszolok többet, már nekem kellemetlen.


Boldog Új Évet!

2021. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Nem haragszom, Okoska! Búék neked is!
2021. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom a 11. válaszoló teljesen agybajos,egyébként a babának biztos nem lesz baja ettől vagyis nem volt mert már nem mai a kérdés. Velem is előfordult már hogy romlottat ettem de nem lett gond belöle csak én hánytam.
2021. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!