Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott karfiol honnan tudom...

Rántott karfiol honnan tudom hogy romlott?

Figyelt kérdés
Étteremben ebédeltem ma és rántott karfiolt kértem.nagyon frissnek és roppanósnak tűnt(szerintem mirelit volt.először fel sem tűnt csak amikor már a felénél tartottam az evésnél,hogy mintha savanykás lett volna a szaga meg az íze,Az lehet?És ha az volt lehet tőle bajom?
2014. júl. 27. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Bajod nem lehet, de írd le az étterem nevét, hogy tudjuk hova ne menjünk.
2014. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha savanyú akkor romlott.
2014. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy romlott

vettem nem is egyszer olyat, amelyiknek keserű, savanykás íze volt( én rántottam frissen)

ha romlott volt, talán egy fél órás hasmenés vagy hányás

2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1!

Akkor sokáig lehetne sorolni az éttermeket! (Férjem szakács, sok "csodát" látott már, és még senki nem halt meg ételmérgezésben...)

2014. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem már friss karfiolt, ami kirántva fura ízű, tényleg egy kicsit savanykás volt.A tartármártás elnyomta, így nem volt vészes, és semmi bajunk nem is lett tőle.

Lehet tényleg, hogy maga a karfiol nem egy ízletes fajta, amit kifogunk.

Ja és volt, hogy levesnél is éreztem, ezt a savanykás ízt, magában a karfiolban, de pl a férjem nem érezte.

Szóval talány marad :)

Remélem Neked sem lett semmi bajod.

2014. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!