Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Feltűnt,hogy a Burger King-ben...

Feltűnt,hogy a Burger King-ben és a Bellfrit-ben borzasztóan romlott a "minőség?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy csirke burgert,hát igaz,hogy a mérete nagyobb volt és a paradicsomon lehetett érezni,hogy igazi,de a csirkehús, rágós és nagyjából rántotthús szinten volt. És ez már a sokadik ilyen.(BK)

A Belfritben is csirke húsossal próbálkoztam,de ott tényleg rántothúst raktak bele. Ráadásul az is rágós,csimbókos volt és ez sem először.

Ti is tapasztalatok ilyet?



2021. ápr. 5. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul a shake is valami gagyi vaníliás cuccal van megtöltve.
2021. ápr. 5. 10:09
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
BelFrittel nekem csak jó tapasztalataim vannak, sok éve szeretem őket.
2021. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A Burger King mindig is egy budget meki volt. Fő előnye hogy 100-200 ftal olcsóbb,meg aki sokat eszik ott,pontot gyűjthet amivel alkalmanként ingyen kaja van.


De én mindig is utáltam szinte minden burger füstös vagy rántott hús jellegű a BKban,valós zöldséggel, ezeket otthon én is meg tudom csinálni, ha már gyors kaja akkor meki mert az annyira mű hogy nem lehet otthon olyan finom ízt kihozni.

2021. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre változást, bár én csirkét sosem eszem ilyesmiben, csak marhát.
2021. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy ritkán járok, de semmilyen változást nem vettem észre. Eddig mindig ugyanazt az ízt kaptam mint amire számítottam is.

Lehet csak te fogtál ki egy peches napot, amikor mittudomén, az új sütögetősfiú elszúrt egy adagot.

2021. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket a kérdéseket, meg hogy a kérdező reálisnak tartja, hogy a BK globális központjában utasításba kiadják, hogy "ezentúl elég csak rágósra sütni a csirkét, ezzel műszakonként 30mp áramot spórolunk!".


Minden BK (meg Meki, meg Belfrit, meg rengeteg másik is) franchise, tehát ha te konkrétan egybe szoktál járni, lehet, hogy ott igénytelenedik a minőség. De akkor idővel meg fognak bukni a belső ellenőrzésen és vagy változtatnak a gyakorlaton, vagy nem lesznek sokkal tovább BK-k.


Az esélyesebb szitu az, hogy egymás után kétszer pont rosszul jártál, morcos volt a szakács, leszarta a munkáját.

2021. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez volt az első. Ha egyszer/ kétszer lett volna,meg sem említem,de hogy ennyiszer,gondoltam megkérdem mások észrevételeit is. Én a Corvinosból veszem,ha ez leszűkíti a "megfigyelő" kört.
2021. ápr. 5. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megbukni az ellenorzesen. Azt mindig lehet tudni hogy mikor van olyankor figyelnek a minosegre. Ha meg nincs akkor igen levan szarva minden. Romlott salata hagyma . Tegnapi paradicsom. Zsomlek foldrol felszedve. Mekibe jobban figyelnek ilyenekre!
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem. Nem megyek be ezekhez sem.
2021. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!