Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának az alkohol...

Árthat a babának az alkohol szilveszterkor?

Figyelt kérdés

34 hetes leszek szilveszterkor.Szűk baráti körben leszek(összesen 4-en).A férjem már megvette az italokat:édes pezsgő,wishky,baileys,tequila,sör.Árthat,ha valamelyikből iszok egy picit?

Egyébként abszolut nem szoktam alkoholt inni,de most megkóstolnám a tequilát.


2007. dec. 29. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Szia, szerintem ezt a kerdest nem komolyan tetted fel :))

39 hetes kismama

2007. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevéske biztos nem árt.
2007. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem a szilveszter nem indokolja, hogy igyál! De ha mindenképpen szeretnél inni, akkor sem a tequilát kéne, hanem inkább a bailyst ajánlanám. A tequila azért egy elég erős ital magas alkoholtartalommal.

Üdv, egy 20 hetes kismama

2007. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
szerintem töményet ne igyál!
2007. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Hetente 2-3 alkalommal egy pohár sör vagy bor semmi képpen sem árt a babának.Ergo,ha megiszol egy pohár sört vagy 3cent baileys-t az este folyamán,majd koccintasz éjfélkor pezsgővel,akkor semmi baj sem lesz.Ez is olyan,mint a kávé,mértékkel,de szabad!

A töményeket azért hagyd ki.A tequila pedig hidd el finom,de majd akkor próbáld ki,ha már nem is szoptatsz.Ha csak belenyalsz úgy nem egy nagy élmény(és most semmi képp sem szabad többet),de sóval citrommal 3 vagy 5 cent igenis finom(csak most az már tényleg sok).

2007. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pohár pezsgőt megiszol éjfélkor, az biztosan nem árt. Ennél többet én biztosan nem innék.
2007. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, hogy itt eddig mind azt olvastam, hogy jobb bort inni mint töményt, errefel nemrég egy orvos rokonunk felvilagosított, hogy a bor sokkal ártalmasabb mert átmegy a placentán, viszont a tömény, főleg a házi készítésű meggy,-áfonya pálinka nem ártalmas (nyilván nem nagy mennyiségben). Régen a szeszt intravénásan gyógyszerként, görcsoldóként használták, szóval nem ártalmas. Utána egy kolléganőm aki az egészségügyben dolgozott, és már anyuka is megerősített abban, hogy valóban inkább töményt lehet inni, mint bort és el volt csodálkozva, hogy honnan hallottam, hogy a bor az egészségesebb. Azt mondta ha nem tömény akkor sör, de nem bor. Szerintem nyugodtan megkóstolhatod a tequilát, nyilván mértékkel. Jó szórakozást! 27 hetes kismama
2007. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam néha vörösbort inni, nem hinném, hogy ez gáz. Persze csak 1 decit.
2007. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A babának nem csak szilveszterkor árt az alkohol. Ő nem tudja, hogy szilveszter van. Nem terhesen kell kísérletezgetni, főleg nem a tequilával, ami piszok módon erős. 19 évesen heti szinten ittam a sört vodkával és elég jól bírtam, de amikor a kolegáimmal tequiláztunk, két felestől lefordultam a székről. Szilveszterkor egy kis pohár pezsgő még nem gáz, hiszen nem erős, max. a buborékok annyira nem tesznek jót, de ennyi még belefér, viszont töményet nagyon nem kéne inni.
2007. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

ne haragudj de ez nagyon primitiv kérdés volt.

Mit akarsz hogy baja legyen pici babádnak.???????????ú

Alkohol, cigi, no a terhesség alatt ezt nem hallottad még!!!!

Elvileg pici sört lehetne inni.

de jobb félni mint megijedni. Szerintem semmiképp se igyál

2007. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!