Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan oldottátok meg az alvást?

Hogyan oldottátok meg az alvást?

Figyelt kérdés

Kismamák ti hogyan oldottátok vagy oldjatok meg az utolsó hónapokban a kényelmes alvást?

Akarmit kiprobalok sehogy sem jó az éjszakák szenvedés a 30.het óta..most vagyok 34.hetes

Egyszerűen már sehogy sem jó próbáltam terhes párnaval is a hasam ala is tettem parnat stb de semmi....van valakinek tanácsa?


2021. dec. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak bal oldalon(gyomorégős voltam), a lábaim között egy hatalmas kemény párna, már szinte terpeszben. De így kevésbé fájt a csípőm.
2021. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én szoptatós párnával aludtam oldalt fekve. De ismerős. És tudom, hogy nem vigasztal, de igaz, hogy csak azt hiszed, hogy keveset és rosszul alszol, mert aztán a gyerek mellett még ezt is vissza lehet sírni. XD
2021. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Edzés arra ami utána jön 😂

Egyébként erre szerintem nincs megoldás, az utolsó hetekben már csak nagyon minimálisakat tudtam aludni. Minimum 5ször keltem pisilni, sehogy nem volt kényelmes, és sokszor hajnalban kipattant a szemem, és nem bírtam visszaaludni.

2021. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szoptatós párnát a hasam alá tettem és átöleltem. Szülés után is vagy fél évig csak úgy tudtam aludni.
2021. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél oldalt alvás, párnával a lábad között. Több poziciót próbálj ki, sok sikert
2021. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Stabil oldalfekvesben amennyire lehet csak hasra fordultan kisparna a fejem ala.


Hanyat oldalt keptelen vagyok aludni.

2021. dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En is nagyon vastag parnat teszem a labam koze, plussz egy masikat olelek, de igy is szetfekszem allandoan a forgoim, es mindenhogy faj. Volt olyan ejjel mikor inkabb félulesben aludtam... elso babanal meg rosszabb volt, mert az osszes letezo csontom fajt a medencemnel.
2021. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!